2737
2734
عنوان

کمک برای خرید حیوان خونگی

419 بازدید | 13 پست
سلام دوستان خوبم .اولا خیلی خوشحال شدم همچین تاپیکی و اینجا دیدم و کلی استفاده کردم از تاپیکای شما عزیزان من یه پسر پنج ساله دارم و خیلی حیوونا رو دوست داره قرار هست یه تحقیقات در مورد گزینه مناسب بکنم و بعد تصمیم به خریدن .... خونه ما کوچیکه تقریبا 80 متره اما نور گیر و بالکن مناسب هم داره .....اهل حیوونای خونسرد هم نیستم مثل ماهی و ایگوانا و ..... شما چه حییونی رو پیشنهاد میدی که نگهداریش راحت باشه ؟ شگ و گربه دوست دارم اما متاسفانه فضای کافی ندارم ممنون میشم رانماییم کنید ..... و یه چیزه دیگه اینکه پسرم بتونه باهاش ارتباط پیدا کنه
خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه بالکن دارین خرگوش بگیر. برادر زاده ی منم عاشق حیوون خونگی بود با کرد ابریشم و خرگوش شروع کردن الان یه سگ خوشگل داره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
به نظر من یه عروس هلندی جوجه و سرلاکی بخر اینقدر بهتون وابسته میشه من هر جا دارم میرم عروس هلندیم روی شونم نشسته و وقتی منو نمیبینه جیغ میزنه من عاشقشم حتما باید تو بغل من بخوابه خیلی نازه
2740