2737
2734
عنوان

عشقم برام وقت نمیزاره!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 24 پست

طرف منم ۳ روزه پیداش نیس

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا پسرا اینطورین؟

حرفاشوتاییدمیکنم 👌کسیکه ذاتش پاک باشه وفقط1نفروبخادتوزندگیش بله باید ایجورباشه.مردهستم میفهمم انسان خطاکار دنبال چیه.انسان ذات پاک ابرازعلاقه ش بایدایطوباشه ک دل طرفش قرص ومحکم نباشه آب تودلش نلرزه👌👌👌زن تو زندگیش،فقط 1چیزومیخادوبس.توجه مدوام 👌👌

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
2728

من امشب خیلی دلم شکست یادم نمیاد اخرین بار با شوهرم کی رفتیم دور دور

تفریح با ماشین یا پیاده

امشب عروسی پسر عموم نرفتم چون نمیوند و از کرونا میترسید به احترامش نرفتم موندم خونه گفتم بریم بیرون هی گفت باشه 

چایی بخوزیم

بازیمو بکنم

فیلممو ببینم

شاممو بخورم

اخرم‌گفت ساعت دوازدس 

شب بخیر

آره میدونم ولی قلبم نمیخواد باور کنه ک اون منو نخواس🥺

همیشه بیاد داشته باش اینحرفوازم""یه چیزو مطمئنم
تو زندگی هیچ کسو به انداز خودم اذیت نکردم

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
آره میدونم ولی قلبم نمیخواد باور کنه ک اون منو نخواس🥺

هیچوق خودتوگول نزن هیچوق خدای نکرده ب خودت دروغ نده وذهنتودرگیرکسیکه رفته رو نکن،در1صورت خودتو توفکرببرواذیتشو ک مقصرباشی واشتباه کرده باشی ..👌

2740

محبت کردن زیباست،البته ن ب هر گشنه ای👌هرکس ک سرده یابهش بی احترامیشده یاجایی ذوق چیزی ازطرفش کرده وطرف ناخاسته زده توذوقش،یاواقعن خودش مشکل داره وشخصیت نداشته ش ایجوره.ک سردباشه وبی محل وبدقول👌👌👌وایجورافراد سمی ان وخطرناک.بریزیددور واز د روغ های چرت پرتش نجات بدیدخودتونو محاله تورابطه دو نفر دروغ نباشه محاله محاله محاله👌دریک صورت دروغی نیس وسط ک طرف واقعن صفرتاصدباجون ودل طرفشوبخاد،چشاش چرون نباشن،اهل پریدن نباشه جزاون شاخه ای ک روش نشسته وقول پروازنداده تا ابد👌👌