2737
2739
عنوان

افسردگی بعد سفر گرفتم

391 بازدید | 11 پست

دیگه نه درس میخونم 

حوصله کارو اینا رو ندارم

اصلا حوووصله ندارم 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

دقیقا درسته .

چون بری سفر بازم دلت میخواد بری .

حتی مردم هرروز میرن بیرون و گشت وگذار . 

فرداش میگن افسرده شدیم باز بلن میشن میرن بیرون وگشت و گذار و‌...

خودم اونطوریم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
مدل جدیده؟  حالا کجاها رفتین؟

بخدااا 

اصلا حوصله ندارم 

دلم انگیزه میخواد خیلی زود تموم شد 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2740
دقیقا درسته . چون بری سفر بازم دلت میخواد بری . حتی مردم هرروز میرن بیرون و گشت وگذار .  فرد ...

اره دقیقااااا یکی منو درک کرد 

اره دقیقااااا یکی منو درک کرد 

مامانم میگه بریم بازار و بیرون .میگم نه .‌اونوقت فردا هم باید بریم پس فردا هم  و تو خونه نشینیم .‌ولی چون میدونم فردا و پس فرداش بیرون نمیرم پس امروزم نمیرم 

نمیدونم مریضی جدیده دیگه :(   

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
سفرتون کجا بود

قشم🤣🤣

یه جوری گفتم همه فکر کردم رفتم خارج