2733
2739

والا مادرشوهر من وقتی شوهرم مجرد بوده کل پول و  در امدشو از ۱۵ سالگی ازش میکنده و خرج میکرده... بعدش توی ۴ تا داداش ،شوهر من تصمیم میگیره بره دانشگاه و مهندس بشه خلاصه میره اما مادرش جنگ راه میندازه و میگه نباید دانشگاه بری و بقیه پسراشم پر میکنه که با شوهرم دعوا کنن و بگن بجای درس باید جیب مادر رو پر کنی. شوهرم میگه با اشک و خون درسمو تموم کردم ... حالام از بس مادرشوهرم سیاست داره روز خواستگاری شوهرمو پر کرد که بگو از مادر من توقع هزار تومن نباید داشته باشی. . . شوهر ساده منم همینا رو بهم گفت و منم قبول کردم و تا الان با سختی و بدبختی زندگی کردیم..حالا اینا به کنار که هر روز زنگ میزنه ازمون پول بتیغه . سری پیش خونشون بودم مادرشوهرم برگشت گفت میخوام خونمونو وصیت کنم ببخشم به دولت که هیچی به پسرام نرسه بعد از مرگم....بعد شوهرم هنوزم عاشق و طرفدار سرسخت مادرشه و میگه باید کمکش کنیم.. یعنی یکم عقل نداره ببینه مادرش باعث شده تو سی سالگی نه خونه داره نه ماشین و بچگی ها همش بهش سختی داده... تازه الان زندگیمون داره یکم جون میگیره و حقوقمون خوب شده باز شوهرم یاد این افتاده بریزه تو حلقوم مادرش ...چی بگم تا شوهرم متوجه بشه کمک یک طرفه نیست؟؟؟ پدر مادرم باید دست ادمو بگیرن. بخدا یه سری تو یخچالم فقط آب پیدا میشد شوهرم به مادرش رفت گفت. مادرش پاشد با یه قابلمه اومد به جان بچم فکرکردم فسنجون یا خوروشت اورده. دیدم یه قابلمه برنج خالی داد اونم با کلی منت و تحقیر که تقصیر خودتونه که زندگیتون اینه     

به شوهرم چی بگم تا سختی های بچگی هاش یادش بیاد؟؟ مادرش همش توقع داره. ما نباید هزارتومن توقع داشته باشیم. الانم شوهرم سری پیش به مادرش گفته میخوام در اینده یه زمین واسه اینده دخترم بخرم و به نامش کنم. مادرش گفته اشتباهه هیچی نباید به نام بچت کنی. بچه پرو میشه‌ هیچی بهش نده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی حرفات اوکی درست ولی هزاریم بگی نمیتونه مادرشو ندید بگیره زندگی اینها هم همین بوده به قول خود از ۱۵سالگی 

معمولا هم بین بچه ها یکی بیشتر هوا رو داره ولی بیشترم مورد بی مهری قرار میگیره

مادر شوهر منم همینه شوهرمو از چنگش نجات دادم ولی هنوزم دخالت های شدید و زیاد داره

چجوری شوهرتو از چنگش نجات دادی؟؟ میشه بهم یاد بدی؟ من کارت حقوق شوهرم دستمه اما میترسم بازم قایمکی ببره به مادرش پول بده

چجوری شوهرتو از چنگش نجات دادی؟؟ میشه بهم یاد بدی؟ من کارت حقوق شوهرم دستمه اما میترسم بازم قایمکی ب ...

وای خدایا بازم خیلی خوبه کارتت دستشه

عیب ندارم بره بده همش بگو صدقه سری خودم و شوهرمو بچه ها خیلی به این پولها که میده مامانش حساس نباش ولی زیاد نباشه که خودتون مشکل بخورین