2733
2739
عنوان

خانواده ی شوهر

130 بازدید | 15 پست

واقعا به خانواده شوهر نباید زیاد رو داد و محل داد؟

چرا اینقدر ذهنیت خانما بده از جمله مادرم

بنظر من آدم نباید ذهنیت خراب داشته باشه و اینجور وارد یه خانواده بشه

هرچیزی حد داره با همه باید میانه رو بود نه تنها خانواده شوهر

عاقل ترین دیوانه باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگه داشتن حد درسته ولی بعضیا واقعا بیش از حد میرن رو اعصاب ینی خودشون میخواد 

خانواده خود ادم طرف مقابلم نداره 

انگار دلشون میخواد عذاب بدن همش کارایی میکنن که میدونن درست نیست

تو خدارو داری پس مهم نیست بندش چیکار میکنه و چی میگه🙃😊https://harfeto.timefriend.net/16252118144977
2731

ببین آدم با مادر یا خواهر خودش هم ممکنه بحثش بشه 

ولی اینها خانواده از یک پوست و خون هستن 

هر چی بشه بالاخره کدورت ها بر طرف میشه بالاخره 

ولی یک غریبه (که باید فرض کنی حتما ایشون هم این پیش فرض ذهنی رو داره که عروس فلان و چنان هست ) اصلا نمیشه دلخوری پیش بیاد 

پس دوری و دوستی 

پس رابطه فقط در حد احترام و با حفظ تعارفات ....

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نگه داشتن حد درسته ولی بعضیا واقعا بیش از حد میرن رو اعصاب ینی خودشون میخواد  خانواده خود ادم ...

خب این موارد ممکنه تو خانواده خودمون هم پیش بیاد گاهی حتی آدم خواهر یا مادر خودشم رو مخش هستن

عاقل ترین دیوانه باش
2740
من قبول دارم بعضی وقتا خانواده شوهر بد هستن ولی من خانواده شوهر خوب دیدم که عروسه خودش بد بوده

معلومه 

خوب وبد ربط ب نقش وجایگاه  افراد نداره 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
خب این موارد ممکنه تو خانواده خودمون هم پیش بیاد گاهی حتی آدم خواهر یا مادر خودشم رو مخش هستن

دقیقا 

میگم که خانواده خودم یا طرف مقابل اصلا وجود نداره ولی همه جبهه ها برای خانواده شوهر بد جاافتاده 

حالا یموقع یطرف بیشتر اذیت میکنه همه زوم میشن روو اون ادماا

تو خدارو داری پس مهم نیست بندش چیکار میکنه و چی میگه🙃😊https://harfeto.timefriend.net/16252118144977

عزیزم من با ذهنیت خوب وارد شدم مادرم خ مهربون بود ولی خدا به داد برسه خانواده شوهر خسیس شوهر دست به زن اصلا یه اوضاعی مادرشوهر بد ذات و بخیل دشمنه پسر و عروس بازم بگم

خدایا به من نظر کن 🥺
عزیزم من با ذهنیت خوب وارد شدم مادرم خ مهربون بود ولی خدا به داد برسه خانواده شوهر خسیس شوهر دست به ...

اینکه شوهرتون دست بزن داره مقصر خودشه،خسیس بودن هم که بازم شوهرت نباید خسیس باشه برای زنش ولی مادر شوهری که شما میگید دشمن پسر و عروس هست،باید همه چیزو ازش پنهان کرد

عاقل ترین دیوانه باش
اینکه شوهرتون دست بزن داره مقصر خودشه،خسیس بودن هم که بازم شوهرت نباید خسیس باشه برای زنش ولی مادر ش ...

میدونی چیه وقتی مشکل داره شوهر من حل میکنه و اینم بگم خ پولداره ولی برای ما اصلا کاری نکرده تازه میگه خرجمونم بدید اصلا ما دست خالی نمی تونیم بریم خونشون شوهرم یه جوری تربیت کرده که اصلا داغونه ولی من جایی ندارم که برم مادرم از غصه غگمن فوت کرد

خدایا به من نظر کن 🥺
2706