2737
2739

میخاین مورغ بقولین؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم تو قابلمه درست میکنه . تو فر درست نکردم نمیدونم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من تو ظرف گذاشتم جوجه گردان یه دست‌تر میشه

هر چی دوست داری بریز داخلش فقط این که اگه قبل از پر کردن شکمش سرخ کنی مواد و بهتره

من خودم شکم پر با سیر و پیاز فراوون و رب انار و گردو و سبزی مرغ ترش میپسندم😋

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....

من که خالم تو ظرف میزاره ولی نمیدونم درجه و ایناشو فقط میدونم تو شکم مرغ انار ، رب انار ، گردو ، گوشت چرخ کرده و ادویه می‌ریزه خییییلی مواد داخلش با خود مرغ و برنج خوشمزه میشه یه چند شب پیشم واسه اولین بار به جای گوشت چرخ کرده جگر حیوان توش ریخت همه میگفتن خوشمزه است ولی به نظرم اصلا خوب نبود. 

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
2738
من تو ظرف گذاشتم جوجه گردان یه دست‌تر میشه هر چی دوست داری بریز داخلش فقط این که اگه قبل از پر کردن ...

اره مواد قبل گذاشتن تو شکم مرغ یه تفتش بده حتما.

عزیزان برام دعا کنید به حاجت دلم برسم منم تک تک شما ها رو دعا میکنم چون واقعا به دعا های شما اعتقاد دارم و میدونم خدا جوابم رو میده. زندگیم در کنار  لحظات خوبش لحظات سختی رو واسم رقم زد شکست ؛ غرورم ، دلم ، روحم ، تیکه تیکه شد ؛ نفسم ، جانم ، تنم، چه شبهایی که تو تنهاییام تو خلوتام که جز من و خدا و من کسی نبود گریه کردم زجه زدم تو شب هایی که هیچ کس مرهم دردم نشد ولی ناامید ، هرگز ، چون دلم به خدایی محکمه که هر ناممکنی رو ممکن میکنه مثل بچه دار شدن زن حضرت ابراهیم در کهنسالگی😊 ای عزیز دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.
ممنون فقط قبلش باید بزاریمش تو زغفرون وآبلیمو که بوش بره یا نه

اگه یه روز تو آبلیمو و سیر و پیازها و فلفل دلمه و ادویه جات بمونه بهتره

بعد میتونی همونها رو سرخ کنی و شکمش و پر کنی😅

من معمولا همون ترکیب رب انار با ادویه میزارم بمونه آخر سرخ کردن یکم هم سبزی میزنم😉

سیب زمینی آب پز هم درست کنی قطور برش بزنی بچینی رو سینی فر خیلی خوشمزه میشه سیب زمینی تنوری میشه😋

اره مواد قبل گذاشتن تو شکم مرغ یه تفتش بده حتما.

مت اولین بار تفت نداده گذاشتم

فقط میتونم بگم مستقیما به سطل اشغال منتقل شد

هیچ کس لب نزد بهشون🤧

مت اولین بار تفت نداده گذاشتم فقط میتونم بگم مستقیما به سطل اشغال منتقل شد هیچ کس لب نزد بهشون🤧

اخه تفت نداده که 😂😂😂 درست نمیشه

اخه تفت نداده که 😂😂😂 درست نمیشه

منم دفعه اولم بود

گفتم این که روش و خشک میکنه حتما توش هم چیپسی میشه🤣

2706