2733
2739
عنوان

این درسته؟

75 بازدید | 19 پست

دوست شوهرم بهش گفته داری میری سرکار خواهر منم سرراهته با خودت ببر و برگشتم با تو بیاد، روی تو حساب کردم 

منم به شوهرم گفتم مخالفم چون خواهر دوستش جوونه، 22سالشه،خدایی شما باشید میزارید؟ 

چجور قانعش کنم

واااا مگه قراره شوهرتو بخوره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا فک نکنم اتفاقی بیوفته خب میرسونش دیگه

دوستان هرکدوم کارتایپجزوه نویسیتبدیل عکس  به متنتبدیل ویس به متنپاورخلاصه نویسی✅تبدیل فایل های غیرقابل سرچ به قابل سرچ✅وردتحقیقارائهمقالهآزمون نهادخلاصه نویسی✅ساخت ویدیو با(viva video/inshot)✅ادیت فیلم با (viva video / inshot)بهم پیام بدید با  🌀قیمت🌀 و🌀 کیفیت عالی 🌀انجام میدم براتون در🌀سریع ترین🌀زمان ممکن
2731
نمیخوره ولی وابستگی میاره اینکارا 

نه بابا دلتو بد نکن

دفعه دوم نزاار

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
وقتی هرروز باهم باشند وابستگی به وجود میاد

مگه شوهرت اعتماد نداری؟تاحالا خیانت کرده اینقد حساسی؟

دوستان هرکدوم کارتایپجزوه نویسیتبدیل عکس  به متنتبدیل ویس به متنپاورخلاصه نویسی✅تبدیل فایل های غیرقابل سرچ به قابل سرچ✅وردتحقیقارائهمقالهآزمون نهادخلاصه نویسی✅ساخت ویدیو با(viva video/inshot)✅ادیت فیلم با (viva video / inshot)بهم پیام بدید با  🌀قیمت🌀 و🌀 کیفیت عالی 🌀انجام میدم براتون در🌀سریع ترین🌀زمان ممکن
آخه ی دفعه نیست که میگه هرروز 

هرروز نه

من فک کردم ی روزه

نه عزیزم بگو راضی نیستی چ معنا داره ی زن و نرد نامحرم باهم برن بیان شیطونم صددرصد بیکار نمیشینه

همین بخدا

بهش گفتم بفهمم ی دقیقه نمیمونم میرم خونه مامانم برا همیشه

2706