2737
2739

من با یه پسری ۲ ماه با هم بودیم اون خیلی خواهانم بود دلمو بدست آورد منو وابسته خودش کرد گفت تو رو واسه زندگی می‌خوام نمی‌دونم چی و چی منم خیلی دوسش دارم یکم اخلاقم باهاش بد بود میگفتم دختر رو فالو نکن گفت من پسرم تو دختری نمیتونم خودمو محدود کنم خب گفتم اگه اخلاقم بده درستش میکنم دو روز بود از سربازی تموم شده بود شب یا خانواده عموش میره عروسی فردا صبح که میشه این پسره از این رو به اون رو میشه بهم گفت نمی‌خوامت ازت زده شدم اخلاقتو تحمل نمیکنم دیگه دوست دختر نمی‌گیرم جدا میشم گفت نمی‌ذارم دیگه هیچ وقت منو ببینی در حالی که یه شب قبل از اینکه بره عروسی گفت جدا نمیشم به مرور حالم خوب میشه و تو هم اخلاقتو درست میکنی منم خیلی التماسش کردم نرو تروخدا بی تو نمیتونم نرو با شماره بلاکم کرد منم بلاکش کردم 😔الان دارم از بغض خفه میشم ۳ روزه جدا شدیم زندگی واسم جهنمه تروخدا چرا یهو عوض شد😔😔واقعا نمیتونم بهش پیامم بدم چون میزنه تو دهنم هزار بار زنگ زدم برنداشت پیام دادم جواب نداد بهم گفت اگه فرشته اسمونم باشی دیگه نمیخوامت واقعا مگه من چمه دلم شکسته دائما تو مجازی چکش میکنم 😔دارم خفه میشم چیکار کنم دلم واسش یه ذره شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به پاتون میفتم کمکم کنید دارم خفه میشم 😔

به پا نیفت خودتو جمع کن 

واقعا ارزش داره واسه ی پسر انقدر خودتونو بی ارزش خار کنید خوبه همین اول راه خودشو نشون داد

گریه زاری هم نهایت واسه چند هفتس اگه عاقل باشی بلند میشی زندگیتو سروسامان میدی 

این حرف یادت باشه هر کی برام مرررررد من براش فقط تب میکنم بیشتر مردا توهین نشه به همشون ارزش گریه زاری عشق ورزی ندارن تامام بلند شو صورتتم اب بزن خفه هم نشو از بغص 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
متولد ۸۰ م😔

دیگه وقتی مدام باهاش بداخلاقی کنی همین میشه دیگه فراموشش کن

تو ۲ ماه چطور وابستش شدی اخه؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

کاش بهش زنگ نمیزدی وخودتو ب بیخیالی میزدی چرا افتادی دنبالش؟

جوری که انگاراصلا اهمیت نداره بودنش تو زندگیت

اون الان از بودنتو مطمئنه.میدونه هر وقت برگرده تو با آغوش باز منتظرشی

الان یه خودتو مشغول کن به فکرش نیوفتی

دوما همه متنای چس نالهرواز اینستا وتلگرام پاک کن

عکس پروفایل خیلی خوشگل از وقتی که رفتی بیرون و داری میخندی بزار تو پروفایل یا استوری واتساپیا اینستا که یعنی تازه بانبودن من خوشگلتر شدم و داره بهم بیشتر خوش میگذره

اگه هم پیام داد فوری میگی دیگه بهم پیام نده من با یکی که خیلی بهتر از توعه آشنا شدم

ضمنا از این ببعد هر پسری ازاول صحبت ازدواج و این ک مال منی و اینا رو کرد داره دروغ میگه

کتاب زنان زیرک روحتما حتما بخون.پی دی افش تو اینترنت هم هست

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
به پا نیفت خودتو جمع کن  واقعا ارزش داره واسه ی پسر انقدر خودتونو بی ارزش خار کنید خوبه همین ا ...

والا من به پسره حق میدم که رفته . اسی مدام باهاش بداخلاقی میکرده هرکیم بود خسته میشد و ولش میکرد .اگه همین قضیه برعکس بود الان همه به اسی میگفتن خوب کرد که جدا شد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
 اصلا به روی خودت نیارپیگیرش نشو بزاربره دوراشو بزنه احتمالا یکی دیگه پیدا کرده چیزی که ریخته پ ...

خداشاهده گفتم اخلاقمو درست میکنم اما یهو فردای عروسی از این رو به اون رو شد

2706