2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زنگ زدم پرسیدم از دفتر مرجع تقلیدم گفتن حکم اب قلیل رو داره چون وارد مخزن میشه ولی نجاست رو پاک میکنه 

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
2728

اینجا این سوالات رو نپرس .باید از عالمش باید بپرسی

این گروه پاسخگویی به مسائل شرعی تو ایتاست 

ادمیناش از اساتید حوزه علمیه قم هستن عالی جواب میدن

♻️🔰 #گروهمون:👇
🌍 http://eitaa.com/joinchat/170328076Cfaddc15100

.
قلیل که از معنیش معلومه یعنی آب کم.مثل آب پارچ ،آبی که تو ظرفی ریختیم و.... آب کر آب لوله کشی رو می ...

حالا چه فرقی دارن باهم ؟

اصلا برا چین اینا 

راستش اولین باره گوشم خورد 

معذرت میخام

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
2738
حالا چه فرقی دارن باهم ؟ اصلا برا چین اینا  راستش اولین باره گوشم خورد  معذرت میخام

عزیزم اگر بخواهیم با آب قلیل چیز نجس رو بشوریم باید ۳ مرتبه آب بریزیم‌

آبی که ازش هم میچکه نجسه

ولی با آب جاری و آب کر فقط یک مرتبه آب بریزیم پاک میشه

.
عزیزم زنگ زدم پرسیدم از دفتر مرجع تقلیدم گفتن حکم اب قلیل رو داره چون وارد مخزن میشه ولی نجاست رو پا ...

میدونم نجاست رو‌پاک‌میکنه ولی چون آب افتاد رو فرش پرسیدم. اتفاقا منم زنگ زدم گفتن آب کر هست چون وصله ب آب لوله. شما مرجعت کی هست؟

میدونم نجاست رو‌پاک‌میکنه ولی چون آب افتاد رو فرش پرسیدم. اتفاقا منم زنگ زدم گفتن آب کر هست چون وصله ...

مکارم شیرازی 

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
من مرجعم آقای سیستانی هستن. گفتن پاکه دیگه انشالله ک پاک باشه

اره بابا منم فکر میکنم  که اشتباه پاسخ دادن اخه به لوله کشی وصله نمیشه که قلیل باشه

میشه برام بپرسی عزیزم

سلام عزیزم پرسیدم

گفتن اگر موقعی که از آب دستگاه استفاده میکنی اگر همون موقع دستگاه وصله به آب لوله کشی و از آب لوله کشی داخل دستگاه آب ریخته میشه ،اون آب دستگاه حکم آب کر رو دارد

ولی اگر اونموقع دستگاه وصل به آب لوله کشی نیست یعنی اون لحظه آب از لوله کشی داخل دستگاه ریخته نمیشه اون آب دستگاه حکم آب قلیل رو داره

امیدوارم متوجه شده باشی عزیزم😊

.
2706