2733
2739

بارها اینو از زبون خانمها شنیدم. احتمال هم میدم اغلب کسانی این حرف رو میزنن که خودشون تک دخترن و چندتا زنداداش دارن یا چند تا پسر... 

حالا اون خانواده هایی که ندارن و واقعا نمیتونن کمک کنن هیچی... خانواده هایی که دستشون به دهنشون میرسه و بچه شون توی فشار و سختی هست چرا کمک نکنن؟ اونا که دیگه سنی ازشون گذشته و دغدغه ی آنچنانی ندارن. مگه چندسال دیگه زنده اند؟

البته بعضی از خانواده ها دمشون گرم پسر باعرضه و با جنم و تحصیل کرده و کاری تربیت میکنن که فور اقتصادی دارن و میتونن علاوه بر خرج خودشون به بقیه هم کمک کنن و نیازی به کسی ندارن. ولی بعضی خانواده ها هستن حتی نمیذارن پسرشون درس بخونه و توی مجردی هم هرچی کار کرده باشه ازش میگیرن. آخر سر هم با وعده و وعید و دروغ میان دختر مردم رو میگیرن و نه کمکی نه چیزی.... طرف حرف هم بزنه میگن وظیفه ی ما نیس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید صد در صد توقع داشته باشین چون در ایران بدون کمک هیچ کاری نمیشه کرد

ولی خانواده شوهر من هیچ گوهی نمیخورن

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍
2740

والا دختر مجبوره تو شهر ما جهیزیه سنگین بده

تو فامبل خودمون رسمه ب پسر خونه میدن و ماشین

اونوقت تو فامیل شوهرم از پسر تازه پول میگیرن و تیغش میزنن😑😑

فروش آنلاین لوازم آرایشی @jingoolestoon_shop

خیلی از خونواده ها نمیدن بعد مردن بچه ها میوفتن به جون هم تا زنده این دستشونو بگیرین من بعنوان مادر وظیفه خودم میدونم بااین وضع اقتصادی میخواستم نیارم وقتی اوردم باید فکرایندش باشم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من یه برادر مستقل دارم که کمکی نگرفتند و دو تا خواهر 

پس در تعریف شما نمیگنجم

اگر کمک کنن لطف کرده اند

اگر نکنند هم وظیفه ندارند

مردی که اومده خواستگاری من یعنی انقده در خودش لیافت و پشتکار و عرضه دیده که بتونه زندگی رو مدیریت کنه

منم که جواب مثبت میدم یعنی از عهده زندگی مشترک برمیام

قرار نیست ما با توقع و انتظار زندگی رو شروع کنیم

اگر کمک کنند لطف کرده اند

😁
والا دختر مجبوره تو شهر ما جهیزیه سنگین بده تو فامبل خودمون رسمه ب پسر خونه میدن و ماشین اونوقت تو ...

مثل خانواده شوهر من ای کاش بمیرن راحت شیم

لطفا برای به دنیا اومدن سالم نی نی تو دلیم و بهبود شرایط زندگیم یه صلوات مهمونم کنید ممنون😍😍

چرا توقع نداشته باشیم، من شوهرم تا وقتی مجرد بوده نذاشتن پس انداز کنه ریخته تو حلق اونا الان که اونا دستشون به دهنشون میرسه باید جبرانش کنن چون تقاص ظلم اونارو الان من با سخت گذروندن زندگی دارم پس میدم، بعدشم پدرو مادر در قبال بچه ش مسوله الان کی میتونه بدون کمک زندگی کنه، خب اونا خودشون خونه و ماشین دارن و وسایل و همه چی دیگه باید کمک بچه هام بکنن

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»
اوهوم ولی خود بچه تقریبا وظیفش اینه که خودش خودشو جور کنه حالا یه کمک کوچیک هم میشه

حرف شما درسته. معلومه که بچه هم وظیفه داره تلاش کنه. ولی وقتی نه گذاشتن درسی بخونه نه تخصصی داشته باشه و نه توی دورانی که انقدر قیمتها بالا نبود یه چیزی برا خودش بخره و حالا درآمدش فقط خرج شکمشه چیکار کنه؟ اینه رسم پدر و مادری؟