2733
2734

نمیگم بهت

ولی میگم با قرص برنج خودکشی نکن

عذابت میده تا جون بدی

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم نگیم...ادمی ک بخوا. خودشو بکشه میره از اینترنت سرچ میکنه میبینه انجام میده...حداقل راههای ساده ...

میتونست سرچ کنه ولی اومده اینجا چرا !؟ چون تردید داره و از ته دلش نیست  به جای این حرفا باید کمکش کنیم گلکم!!

ماهم نگیم...ادمی ک بخوا. خودشو بکشه میره از اینترنت سرچ میکنه میبینه انجام میده...حداقل راههای ساده ...

الان قرص برنجی که گفتین خیلی درد نمیکشن و راحتن؟

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2731
خب تو نگو کارشو راحت نکن

اینی ک من گفتم راحت نیس ک 🤣🤣🤣مگ این قرص ریخته همینحوری کف بازارو. داروخانه ها..تا بخوا. گیز بیاد چند وقتی طول میکشه شاید تا اون موقع عاقل شد

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
ی قرص برنج بگیر بنداز بالا تا شب دارفانی رو وداع گفتی..فقط قبلش بشسن وصیت نامه ینویس اگ بدهی ای چیزی ...

اینجوری تو خودتو مدیون کردی،راهکار خودکشی بهش یاد دادی یعنی خودتو تو خودکشیش شریک کردی

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
اینجوری تو خودتو مدیون کردی،راهکار خودکشی بهش یاد دادی یعنی خودتو تو خودکشیش شریک کردی

اینی ک من گفتم راحت نیس ک 🤣🤣🤣مگ این قرص ریخته همینحوری کف بازارو. داروخانه ها..تا بخوا. گیز بیاد چند وقتی طول میکشه شاید تا اون موقع شیا دعاقل ش 

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

نکن میمیریا  

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738
عجب .واقعا میگی

اره واقعا حالا اگه عجله دارین با پشمک بخورین بدون اب میرین کما اصلا😒😂

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
ی قرص برنج بگیر بنداز بالا تا شب دارفانی رو وداع گفتی..فقط قبلش بشسن وصیت نامه ینویس اگ بدهی ای چیزی ...

قرص برنج باید جون بدی تا بمیری خیلی بده یه نفر تعریف کرد که بیمارستان یه نفر آورده بودن که قرص برنج خورده بود بعد داشت جون میداد هیچ کس هم نمی تونه براش کاری کنه فقط می‌گفته غلط کردم نجاتم بدین ولی فقط عذاب می‌کشیده و راحت نمی‌شده 

منم مثل تو آخر زندگیم ولی اگه واقعا میخوای بمیری به خدا بگو یا این وضعیت رو تموم کنه برات یا راحتت کنه فقط خدا میتونه اینکارو برات کنه 

الان قرص برنجی که گفتین خیلی درد نمیکشن و راحتن؟

یکی تو شهر ما خورده بود و گریه میکرد دلم نمی خواد بمیرم دکتر گفت برو تو اتاق بخواب تا کارت تموم شه میخوای زنگ بزنیم مادر پدرت بیان گفته بود نه فقط دوستش اومده بود و دیده بودش...

و کم کم غذاب کشیده بود تا مرد

❤❤❤
منم دارم از اینا منتها پهن با بخیه تابلو و زیاد متاسفانه

ماله من کم شده 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 

ببین اسی یه چی میگم بهت خوب تو گوشت فرو کن...اک خودتو بکشی فففققققط دودش میره تو چشم خودت..فوووقش یه هفته یهه ماه...ی سال واست عزارداری میکنن بعد دیک حتی اسمتم یاد کسی نمیاد..انگار‌چنین ادمی وحود نداشته..فک نکن بمیری همه بهت ترحم میکنن...ادما همیتحوری عادی میمیرن کسی به فکرشون نیس...تو ک خودتو بکشی هم این دنیا رو از دست دادی..هم اون دنیا تا تههههع اخرت تو عذابی...خلاصه فکراتچ بکن..بد راهی رو داری میری.بای