2733
2739
عنوان

پسوند فامیلی

422 بازدید | 18 پست

پسوند فامیلیم اسم روستاییه که پدربزرگم اهل اونجا بوده ولی از وقتی با مادربزرگم ازدواج کرده اومده شهر و من ۱۹ سالمه و اذیت میشم چون تو دانشگاه و محل کارم منو به پسوند فامیلیم صدا میزنن 

برادرم برداشته عمه هام برداشتن بابام میگه تا من عوض نکنم توام نمیتونی و در جریان باش من برنمیدارم دو تا خواهرامم برنداشتن اما یکیشون ازدواج کرده و هیچ مشکلی هم نداره یکیشون هم هنوز کوچیکه 

باید ازدواج کرده باشی که بتونی عوض کنی یا ۱۸ سال تمام؟

خُرَّم آن روز کزین منزل ویران بروم🙃💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خوب داداشت چطوری برداشته ؟پس شمام میتونی.ماهم یه پسوند داریم طول و دراز.انگلیسی اسم فانیل مینویسیم د ...

داداشم بعد ازدواجش برداشت 

برای منم همینطوری مث شما دو خط میشه🤦🏻‍♀️

۱۸ ب بالا میشه 

پسوند محل هم زیاد سخت نمیگیرن 

حالا شما برو درخواست بده یا میشه یانمیشه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
میشه بگی پسوندت چیه البته اگ دوسداری؟

فامیلیم خیلی قشنگه اما همین سفید سنگی که قبلا روستا بوده حالا تبدیل شده به شهر کوچیک خرابش کرده سفید سنگ در خراسان رضویه

2706