2733
2734
عنوان

میخام وسایلمو جم کنم برم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خانواده ما اصن اینجور نیس یه مدت میگن تازه عروس تنها نره بعدش دگه نه . نه اینکه یهو هفت هشت سال

الان قهر کنی باز چند روز بعد برگردی میدونی واسه اون عادی میشه با خودش میگه خوبه بره باز برمیگرده. خونتو ترک نکن قهر هم نکن فقط خیلی باهاش بگو و بخند نداشته باش حرف نزن کلا مثل همیشه خوب نباش

2731

عزیزم منم این چیزارو تجربه کردم کم کم شوهرت درست میشه البته خودت میتونی درستش کنی من شوهرم خیلی بدتر بود دقیقا این چیزایی که میگی یاد شوهر خودم میفتاذم ولی من هیچوقت به خونوادم نگفتم سه ساله ازدواج کردیم شاید شش ماه شوهرم اینجوری بود اینم تو عقد عروسی کردم واقعا راحت شدم خداراشکر. انشالله شوهر توهم رام شه فقط یه چیزی ازمن به تو نصیحت قهر نکن دعوا راه ننداز منم اوایل اینجوری بودم اونم بدتر میکرد با شوخی با شیطنت راضیش کن

بنظرتون حق ندارم برم تازه الان سه ماهه عروسی کردیم نه دوماه . باور کنین مادر و خواهرش هفته ای دوبار ...

من هیچوقتتتتتت درمورد زندگی کسی نسخه نپیچیدم 

ولی الان چون میبینم ک شخصیتت اونجور نیس مث یسری کاربرها ک هی میگن شوهرماهم این بود ... یعنی تو نمیخای و نمیتونی تحمل کنی ک توی قفس باشی . حتما مشاوره برو وگرنه داغون میشی ... شاید مجبور شدی جدا بشی ... خداداند 

اینا امل و عقب افتاده هستن ک جاریت ۷ساله بیرون نرفته 

ادم حس مبکنه عهد بوقه 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

اخه گفتی  که گفته تا بچت پا نگیره نمی تونی بری بیرون یه جا هم گفتی نمی تونم به بچه دوم فکر کنم.  میشه بگی چطوری شاید تو عقد بار دار شدی یا من اشتباه متوجه شدم 

بخند شاید فردایی نباشد
تو خانواده ما اصن اینجور نیس یه مدت میگن تازه عروس تنها نره بعدش دگه نه . نه اینکه یهو هفت هشت سال

حالا شما هنوز هفت هشت سال نشده.اول راهی . از الان دعوا نکنید.منم دقیقا عین خودت بودم سال اول با خوش میرفتم این ور اون ور به بعدش کم کم از خونه فامیلای خودش شروع کردم به رفتن و تنهایی و بعدش همه جا  دقیقا حرفا و‌کارای شوهر منو انجام میده.دیگه باید شرایط و عرف محل و منطقه زندگی تونو بدونی و کم کم پاتو از گلیمت داراز تر کنی  

اووو چ فایده اونموقع و اونقدر دیر درست بشه  نصف عمر ک رفته  تاوقتی بچه نیس ادم میخاد عشق ...

نه فایده خیلی داره... اولا بچه میاد شیرین تره زندگی... قشنگ تره. تازه زنگی رنگ میگیره... بعدشم خود صبر خدا خودش تو قرآنم گفته خیلی آجر و واب داره... کارها نیکو شوم اما به صبر... 

حالا شما هنوز هفت هشت سال نشده.اول راهی . از الان دعوا نکنید.منم دقیقا عین خودت بودم سال اول با خوش ...

تو این محله خراب شده همه عمو ها و عمه ها و پسرعموهای دختر عموهاش زندگی میکنن  

یا حسین❤️