2733
2734
عنوان

میخام وسایلمو جم کنم برم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 186 پست
من الان دو ساله ازدواج کردم نمیزاره تنهایی جای برم دیوونه شدم

وض منم دیقا همینه🤦🏻‍♀️دوسال تو شهر غریب خیلی ک بخام جای دور برم تا سر خیابونه همشم بهانش اینکه من بهت اعتماد دارم محیط خرابه فلان😑

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا رفتار خانواده میگن عروس تنها نره حتی تا سرکوچه . خودشم به ندرت بلکه زور کنم منو ببره بیرون اونم ...

چه سختگیر این دیگه چجورشه

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
عزیزم شوهرمنم نظامیه بدون اجازش جایی نمیرم حتی سوپری دم در خونه  بخاطرتو میترسه ،منم شوهرم میگ ...

آخه خونه مامانم نمیاره خونه ابجیام قدغنه . الان گفتم یا منو ببر یا خودم میرم معلوم نیس کی برگردم

یا حسین❤️
2728

باهاش صحبت کن به هیچ عنوان خونتو ول نکن بدترین اشتباهه هیچ وقت خانواده‌تو درگیر مسائل مشکلاتتون نکنید مشکلتون بیشتر بزرگتر میشه تا حل بشه احتراما بینیتون از بین میره 

خدایا امیدم فقط به خودته....... 
2740
وض منم دیقا همینه🤦🏻‍♀️دوسال تو شهر غریب خیلی ک بخام جای دور برم تا سر خیابونه همشم بهانش اینکه من ...

دقیقا 

همش بهونش اینه تو اون کوچه لات و لوت هست از اون محله خوشم نمیاد و......

نه قهر چارش نیست.زبون خوش و صبر و تحمل.بعد دیدی خوب نشد فکر جدی کن.دوماه که خیلی زوده

آخه تو این دوماه خودمو به زمین واسمون زدم با مشاور صحبت کردیم قهرکردم مهربونیت کردم حرفش همونه میگه ب من میگن فامیلا یه وقت زنتو تو بیرون تنها دیدیم فلان جا

یا حسین❤️
آخه خونه مامانم نمیاره خونه ابجیام قدغنه . الان گفتم یا منو ببر یا خودم میرم معلوم نیس کی برگردم

عزیزم تازه دوماه عروسی کردی ،زشته برات برم خونه مامانم یعنی چی خوشگل

باشوهرت صحبت کن کم کم درس میشه

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....
بشین باهاش صحبت کن بهش بگو داری با کارات اذیتم میکنی ازش بپرس مگه پوششم یا رفتارم اشتباه که این اجاز ...

یه سال عقد بودم باهار زبونی باهاش حرف زدم مرغش یه پا داره

یا حسین❤️

حتی نمیخامم بچه دارم فعلا حس میکنم با این شرایط دووم نمیارم . میگه تا وقتی بچه پا نگرفته و باهاش تونسی بری بیرون اونم بعضی وقتا نه همیشه . من تا اون موقع پیرمیشم

یا حسین❤️
بابا خب هرکاری میکنم درست نمیشه میخام یکم بترسه بفهمه جدیم . دیوونه شدم از بس تنهاموندم

اگه یبار قهر کنی بری عادت میشه براش خونه ی خودتو در هر شرایطی نباید ترک کنی عزیزم

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
اگه یبار قهر کنی بری عادت میشه براش خونه ی خودتو در هر شرایطی نباید ترک کنی عزیزم

خب پس چجوری درستش کنم خودم دارم  از غصه میترگم حسرت دیدن خانوادم به دلم مونده

یا حسین❤️