2737
2734
اونایی که معدلشون از۱۹.۱۴به بالا باشه قبولیشون تقریبا قطعی میشه

معدل سال چند؟؟

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معدل سال چند؟؟

دوازدهم

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

دیروز تصویب شد 

۱۴۰۴ که دیگه معدل دهم هم قراره تاثیر داشته باشه

😐😐😐

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2731
چی کار کنیم

من که کنکور خودم رو دادم

خواهرم بدبخت شد

فک کنین کنکوری وجود نداره همه بستگی به معدل داره اینا میخوان کنکور رو وردارن ولی با عذاب دادن 

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
دوازدهم

ننظام قدیم سال 12 که امتحانا نهایی نبود؟

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
2738
اولا درست صحبت کن  من خوب اطلاع دارم این شمایی ک بی اطلاعی  این چیزی ک لغو شده حذف عمومی ...

طی نامه قبلی معاون رئیس جمهور شورای انقلاب فرهنگی هیچ دخالتی نمیتونه توی روند کنکور کنه همه این چیزام که شما فرمودی از طرف شورای انقلاب فرهنگی بود..الانم اگه تصویب شه یه ماه قبل کنکور دوباره لغو میشه

میدونم خیلی حق میگم ولی لطف کن لایک نکن داداچ😬
طی نامه قبلی معاون رئیس جمهور شورای انقلاب فرهنگی هیچ دخالتی نمیتونه توی روند کنکور کنه همه این چیزا ...

حالا تا یک ماه قبل کنکور 

ما داریم راجب الان حرف می‌زنیم و چیزی ک اخبار گفته

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
باید برن دوازدهم بخونن 

ای وای معدل سال پیش دانشگاهیم خیلی بهتر بوده 

2706