2733
2739
عنوان

هزینه عمل زیبایی بینی در شهر شما

136 بازدید | 11 پست

هرکس اطلاعات تازه داره بگه لطفاً در شهر شما هزینه عمل بینی چقدره، اگه دوست داشتین اسم شهر هم بگید لطفاً

سراسر زندگی من معجزه بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ۱۰ هست دکتر معمولی و ۳۰ تا ۳۵ دکترای خوب و مشهور

مامان یه گل پسر ناز و دوتا جوجو تو راهی که هنوز جنسیتشونو نمیدونم😍                                            🤍 من حامل فرشته های خداوند هستم و فرشته های خدا از طریق من به دنیا خواهند آمد و حامل عشق، محبت، نور، سلامتی و برکت هستند🤍
2731

ما میریم رشت بعضیام تهران رشت وحشتناک گرونه تا ۴۰هم هس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اصفهان همه جوره هست از ده پونزده تومن تا ۳۵ تومن...

یکی از شهرستانها اصفهان تو یه بیمارستان خیریه یه دکتر زن اومده اون منطقه هممممممه عمل کردن اول ۸ تومن میگرفته الان مشتریش زیاد شده دوازده میگیره تو اینستا دیدم عکساشونو ررییده به همشون😂😂😑

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740
اصفهان همه جوره هست از ده پونزده تومن تا ۳۵ تومن... یکی از شهرستانها اصفهان تو یه بیمارستان خیریه ی ...

اگه زحمت نیست آدرس پیج اینستاگرام خانم دکتر را بذار ببینم  

سراسر زندگی من معجزه بود 

من خودم اینستا ندارم تو گوشی داداشم دیدم بهم نشون داد...

هممه دماغها مثل همه یکیه بعد به همه صورتها نمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اصفهان همه جوره هست از ده پونزده تومن تا ۳۵ تومن... یکی از شهرستانها اصفهان تو یه بیمارستان خیریه ی ...

سراسر زندگی من معجزه بود 

حالا داداشمو دیدم اگه یادم بود ازش میپرسم بهتون میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40