2733
2739
عنوان

تو رو خدا دعا کنید آخه ما از دست خواهرم چیکار کنیم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 17 پست
من که کلا باهاش حرف نمی‌زنم کسی باهاش حرف نمیزنه 

ببخشیداااا ولی شاید مشکل اعصاب دارن چون این وضع نرمال نیست شاید بیماری روانی دارن و کاراشون دست خودشون نیست

بهترین کار مشورت با روانپزشک هست و اگه ایشون لازم دونستن باید خواهرتون رو ببرید پیش روانپزشک 

وای بچه هاچرااینقدر بی رحمید. اینایی که ایشون میگن نشونه مشکل روانیه بنده خدا دست خودش نیست ببریدش دکتر حالش خوب میشه جای کتک و دعوا و بایکوت کردن اینجوری هرروز حالش بدتر میشه. کمکش کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که کلا باهاش حرف نمی‌زنم کسی باهاش حرف نمیزنه 

خواهر شوهر منم همینه... کلا هرکسی میخاد بره خونه پدرشوهرم زنگ میزنه میپرسه اون خونه ست یانه... چندبار شوهر کرده ول کرده طلاق گرفته... اینا روانی نیستن اینا حسودن نمیتونن ارامش دیگران وببینن. چون خواهرشوهر من میگه کسی نیاد. کسی زنگ نزنه. خودشم همش بخوره وبخوابه یه کلفتم میخاد 

من نظرم اینه چون خودش زندگیشو خراب کرده حسرت میخوره... بارها ما رفتیم اصلا کاریش نداشتیم تو اتاق جیغ وداد میکرد به من فحش میداد یه بارم بهم اس داد فحش و ناسزا گفتن. این بیمار روانی نیست اینا ذاتا ادمای حسودی ان