2733
2739
عنوان

خیانت حساب میشه کارش؟شات+عکس

28736 بازدید | 296 پست

سلااااام شبتون خوش

ما تو یه دوره آشنایی هستیم ادعاش میشه که دوسم داره و خب منم بی حس نیستم نسبت بهش اولا فکر میکردم واقعا خیلی خوبه تکمیله ولی امشب یه کاری کرد حقیقتا قلبم شکست

یه دختری یه عکس دو نفره توییت کرده بود کپشن گذاشته بود دلم از این عکسا میخواد

بعد اینو نگا کنین چی نوش براش 🤦🏻‍♀️😑

قلبم داره آتیش میگیره 

خیلی خودمو کنترل کردم 

اون اخری ک پروفش سفیده منم 

جیغ جیغوعه سایتم  اشتباه ماله یه شبه ، می خوام صدا اشتبامو دنیا بشنوه                                                           چرا قهرمان قصم خودم نباشم :)

این همون عکسس🤦🏻‍♀️

جیغ جیغوعه سایتم  اشتباه ماله یه شبه ، می خوام صدا اشتبامو دنیا بشنوه                                                           چرا قهرمان قصم خودم نباشم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توروخدا نگاش کنین

منم دیدم ب زور جلو خودمو گرفتم نوشتم عب نداره میتونی بری باهاش عکس دونفره بگیری😑

پرسیده برای کدوم شهری درسته؟ 

ره 

2738

وقتی فهمید دیدم کامنتی ک برا دختررو گذاشترو اومد واتساپ ببینین چیا نوش

2706