2733
2739
عنوان

کارنامه

611 بازدید | 6 پست

سلام خوبین بچه ها

راستش من میخواستم برم کارناممو ببینم توی سایت پادا ، کد ملی رو میزنم و واسه رمز عبور هم هرچقدر رمزی ک مدرسه بهمون داده رو میزنم نمیشه فقط میشه تو اون قسمت اعداد تایپ کرد اما رمز عبور شامل حروف انگلیسی میشه ....لطفا راهنمایی کنین😭

Tired

کلاس چندمی؟

مگه دادن خودتون برید کارنامه رو نگاه کنید ؟

دعا کن به ماهم رمز بدن بریم خودمون نگا کنیم

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
کلاس چندمی؟ مگه دادن خودتون برید کارنامه رو نگاه کنید ؟ دعا کن به ماهم رمز بدن بریم خودمون نگا کنی ...

دهم هستم، اره دیگع به رمز دادن باید بریم توی سایت پادا نگا کنیم اونم ک هرچقد تلاش کردم نشد ... ریدم تو سایتش بیییب😖

Tired

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دهم هستم، اره دیگع به رمز دادن باید بریم توی سایت پادا نگا کنیم اونم ک هرچقد تلاش کردم نشد ... ریدم ...

امتحانا و مدرستون حضوری بود؟

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2731
سلام ببخشید من دخترم سال دهم ریاضی هست تو نمونه دولتی درس میخونه و معدل نیم سال اولش شده 19.10 خودش ...

سلام من رشتم ریاضی نیست انسانی هست ولی هم مادرم دبیر ریاضی فرزانگانه هم از بعضی دوستام در جریانم گفتم نظرم رو بگم اگه کمکی میکنه...

معدل بالای ۱۹ خیلی خوبه اما بستگی به هدف ایشون در کنکور و دانشگاه داره، برای دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر و ... معمولا بچه های بالای ۱۹ و نیم هستن اما چون دخترتون دهم هست جای اینو داره که معدلش رو بیشتر کنه و امیدوارم یازدهم و دوازدهمشون بالای ۱۹ و نیم بشه

البته بستگی به دبیرستانشون هم داره مثلا مدارس نمونه دولتی و فرزانگان و قلم چی بچه های خیلی زرنگ و درسخون داره و رقابت بین بچه ها بیشتره، احتمالا هم برای همین از معدلش خوشش نیومده.

میگن که هیچوقت بی نهایت رو متوجه نمیشیم،نمیدونن که عشق و زیبایی خود بی نهایته