2733
2739
عنوان

تصادف کردم بیاید یه لحظه

494 بازدید | 21 پست

بچه ها تو جاده تصادف کردیم باسر رفتم تو شیشه جلو شیشه ترک برداشت رفتم بیمارستان گفت اگه تهوع داشتی بیا الان سرم خیلی درد میکنه گردنم هم همینطور برم یعنی دوباره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

اره حتما

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو 

ضربه ی سر عوارضش دیر معلوم میشه نادیده نگیر حتما برو حتما

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2728
یه سی تی بده حتما

آخه انجام ندادن برام گفت اگه تهوع یا سرگیجه داشتی بیا الان درد دارم گردنم هم همین طور 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما برو  ضربه ی سر عوارضش دیر معلوم میشه نادیده نگیر حتما برو حتما

خیلی ناجور خورد ماشین از پشت زد پرتاب شدم جلو 😰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه انجام ندادن برام گفت اگه تهوع یا سرگیجه داشتی بیا الان درد دارم گردنم هم همین طور 

یه بیمارستان نشونم بده که مهم باشن مریضاش براش

خودت پافشاری کن خطرناکه 

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2738
یه بیمارستان نشونم بده که مهم باشن مریضاش براش خودت پافشاری کن خطرناکه 

باشه الان میرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ناجور خورد ماشین از پشت زد پرتاب شدم جلو 😰

کمربند نبسته بودی؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بهتره انجام بدی خودت

بگو میخوام سی تی اسکن کنم

اگه ترکی چیزی رو جمجمه بوجود اومده باشه، مشخص میشه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
کمربند نبسته بودی؟

چرا بسته بودم یه لحظه باز کردم یه چیز از زمین بردارم اتفاق افتاد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عجیبه که برات انجام ندادن، ما تصادف کردیم خواهرم فقط گردنش یکم درد میکرد حتی ضربه ام نخورده بود عکس گرفتن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

اون حالت تهوع و سرگیجه علائم ضربه مغزی هست این حالتی که شما داری طبیعیه سعی کن گردن رو حرکت ندی بالشت بزار زیر سرت ماساژ هم بده اگه درد بیشتر شد برو چون امکان شکستگی یا ترک هست

متولد 85 نیستم ... بيشتر اوقات اعصاب ندارم پس گير نده دوست عزيز  ،   آرمی هستم 💜 اهل رپ به شدت هستم اگه اهل رپ هستی یا ارمی هستی دس دس نکن درخواست بده بحرفیم عشقولیی . یه ذره بی اعصابم و مودی و خل و چل پس اگه دیدی تو حال خودمم طبیعیه   .خو دیگه بسه زیادی حرف زدم جدی بوس بای 
2706