2733
2739

روز مادر شام خونه ی مادرشوهرم دعوت شدیم،هیچجا نتونستیم بریم و سر بزنیم 

فرداش هم پسرم مدرسه داشت دیگه شام خوردیم زود جمع کردیم بیایم خونه 

به مامان پدرشوهرم زنگ زدم تبریک گفتم،مامان مادرشوهر گوشیو برنداشت،شوهرم دوبار زنگ زد اون برنداشت و گفتیم دیگه خوابه حتما 

این مامان مادرشوهرم دوتا از نوه هاشو میپرسته،و بقیه نوه هاشو آدم حساب نمیکنه،حتی روز مادر پارسال دوتا دیگه از نوه هاشو که اومده بودن بهش سر بزن بخاطر اون دوتا نوه ی عزیز دردونش از خونش انداخت بیرون 

ما  نزدیک دوساله اومدیم خونه ی جدیدمون حتی به ما زنگ نزد تبریک بگه چه برسه بخواد بیاد،عوضش اون یکی نوه هاش مثلا تو خیابون بخوان پیاده برن جایی این سریع میگه آخی بیچاره ها چرا پیاده رفتن خسته میشن آخه !!  

دیروز مادرشوهرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوا هول زنگ زده بهم که زود زنگ بزن به ننه 

گفته چرا اینا به من زنگ نزدن روز مادر😑😑 

منم زود زنگ زدم تبریک گفتم گفتم دیروز زنگ زدیم برنداشتین شرمنده و اینا،میگفت نه اصلا زنگ نزدین و به من اهمیت نمیدین و این حرفا !! 

2728

یجا بگو

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

آرامش در گرو انتظار نداشتن از دیگران هست

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
گفتم 

همین

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2738

بیخیال بابا به یه تخمدانت هم حسابش نکن غرغراشو 

بعضی از این پیرا رو اهمیت بدی باید بیست چاری بچسبی بهشون بلکه راضی شن 

بذار غرغر کنه محل ندی خودش خوب میشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706