2737
2734
عنوان

عمل کردم

64 بازدید | 4 پست

اما نمیگم چرا وچی  بودتا بمونید تو خماری 

مگه من اینهمه تاپیک زدم کسی اومد اطلاعاتش رو بده منم نمیگم فقط بیننده هستم اینجا 

اطلاعت بهتون نمیدم خودتون برید تجربه کنید

چیزی که عوض داره گله نداره

میشه برای مادر شدنم به درگاه خداوند دعا کنید.

😂چقدر کینه اخه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

خ چو کنم الان 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خ چو کنم الان 

هیچی گفتم دلم خنک بشه 

میدونستم اگه بخام بگم با هجمی از سوالات روبرو میشم که خیلیها همین اطلاعت رو داشتن تاپیک میزدم زورشون میومد بی خیرها حالا بمونند تو خماریش آخیش دلم خنک شد 

میشه برای مادر شدنم به درگاه خداوند دعا کنید.