2733
2739
عنوان

اقدام بارداری

517 بازدید | 51 پست

ی دختر ناز و فرشته ای دارم اقدام ب بارداری کردم اول از مهم تر سلامتی خدا هرچی بده سلامت باشه حالا میخام ی پسرهم داشته باشم تخمک گذاریم هس در رژیمم نیسم ولی ی روز قبل تخمک اقدام کردم میخاسم نظر دوستان هم بپرسم امکان پسردار شدن هست یا نه اگ این ماه بارداربشم نشمم مهم نیس ازاین ماه اقدام کردم دیگه ...

bir ällähim

ان شاالله که هرچی دوست داری خدا روزیت کنه

منم این ماه به نیت پسر شدن فردای مثبت شدن کیت اقدام کردم

نمیدونم باردار هستم نیستم پسر میشه نمیشه

هرچی قسمته

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله میشه إن شاءالله تا میتونی خرما بخورید

قربونت شوهرم ادارش بیشتر قهوه میخوره بیش از دوماهه اونم برا پسردارشدن تاثیر داره ولی ی هفته ای میشه رژیم رعایت کردم 

bir ällähim
2738
ان شاالله که هرچی دوست داری خدا روزیت کنه منم این ماه به نیت پسر شدن فردای مثبت شدن کیت اقدام کر ...

انشالا هرچی ت دلته برسی من کیت نذاشتم میدونم زمان تخمک گذاریمو کیت سهله در حدی شورت عوض میکنم از بس ترشحات زیادی داری زیر شکمم درد میکنه علایماشو میدونم

bir ällähim
انشالا هرچی ت دلته برسی من کیت نذاشتم میدونم زمان تخمک گذاریمو کیت سهله در حدی شورت عوض میکنم از بس ...

عزیزم

خیلی خوبه که میدونی دیگه کارت راحت تر

من تخمک گذاریام اصلا علائم ندارم 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید تخمک گذاری چندروز بعداز پریدی هستش؟

بستگی ب سیکل ماهانت داره من سیکل ماهانم 29روز هس ک با دکتر مشورت کردم گف از روز ۱۲تا ۱۶تخمک گذاریت هس بخاطر ایکنه اقدام بچه دومم هستم من قبل تخمک گذاری اقدام کردم برا پسر امروز ۱۳مین روز پریودیم هس حالا با سیکل ماهانت حساب کن از اول پریودی البته کیت تخمک گذاری تا حدودی ولی دقیق بخای ای وی اف حالا چن تا روش هس 

bir ällähim
2706