2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبلا باردار شدی ک علایم بارداریت مثه قبل باشه و تشخیص بدی؟؟

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

منم پنج روز دیگه موعدمه این ماه دارو مصرف کردم میشه بگید چه علایمی دارید من خیلی زیر دل وتخمدان راستم درد میکنه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2738

منم خیلی دوست دارم بیبی چک بزارم ولی میترسم منفی شه بزنه تو ذوقم هر چند ماه اول اقدامم زیاد توقع ندارم که بشه اگه بی بیچک گذاشتین خبرش رو بهم بدین مثبت شده یا منفی ا ن شاالله که مثبته هم براشما هم من  

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

قبلا باردار شدی ک علایم بارداریت مثه قبل باشه و تشخیص بدی؟؟

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

چطوری مطمینی علایم بارداریه اگ قبلا باردارنشدی؟؟من ماهی ک باردارشدم هییییچ علامتی نداشتم...الانم ک ماه دو رو تموم کردم هیییچ علامتی ندارم...نمیدونم چطوری علایم به این سرعت میاد سراغتون..

اگه باردار باشم منفی نمی زنه؟

نه اگ باشی.هرساعت از شبانه روز بزنی نشون میده.

علائم چی داری عزیزم؟

من به شدت زیر دلم درد میکنه تخمدونام تا توی پهلوهام تیر میکشه سینه هام ورم کرده درد میکنه

من همیشه علائم دارم قبل پریودی هام اما این دفعه خیلی زیاده

دو ساله اقدامم

دعام کنین خواهش میکنم😪

ممنونم خدا جون...
2706