2737
2739

این ماه براباردتری قرص کلومیفن خوردم امروز روز ۲۳موعدمه ۵روز دیگه تا پریودم مونده چرا اینقدر زیر دلم وتخمدان راستم درد میکنه صبحها اصلا نمیتونم پاشم ممکنه از عوارض قرص باشه حالم خوب نیست 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این قرص ها کیست ساز هم هس در واقع شمشیر دو لبه اس

آره میدونم خیلی میترسم خودم به دکتر گفتم برام بنویسه این ماه هم اقدام داشتم میترسم کیست باشه به نظرتون کی بی بی چک بزارم نشون میده کلافه شدم 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2731
من این ماه خوردم امروز روز ۱۲ هستم فردا وقت آیوای دارم،فعلا که هیچی،ولی گهگاهی تخمدانام درد میکنه

اخه موقع تخمک گذاری درد تخمدان عادیه ولی من الان ۲۳سیکلم هست چند روز دیگه موعدمه نباید اینجور درد داشته باشم خیلی میترسم که نکنه کیست شده باشه 

چنتا فولیکول داشتین و سایزشون چند بود؟

سونو ندادم دکتر گفت این ماه لازم نیست 

2738
مگه میشه،باید سونو میدادی و آمپول hcg میزدی، که بیش از حد بزرگ نشه فولی هات

نمیدونم دکتر گفت سونو نمیخواد 

سونو ندادم دکتر گفت این ماه لازم نیست 

من ۱۵ تا کلومیفن خوردم ۳ تا هم آمپول hmg زدم،دیروز رفتم سونو ۴ تا فولی داشتم ۱۸.۵،،۱۶.۵،،۱۴.۵،،۱۲.۵،،،،امروز ساعت ۱۱ونیم آمپول آزاد سازی رو زدم،ایشالا که بشه

من ۱۵ تا کلومیفن خوردم ۳ تا هم آمپول hmg زدم،دیروز رفتم سونو ۴ تا فولی داشتم ۱۸.۵،،۱۶.۵،،۱۴.۵،،۱۲.۵، ...

توکل بخدا ان شالله نتیجه میگیرید