2737
2739

مثلا هفته ای دوروز میریدارایش میکنید میرید یا من اینجوریم حوصله هم ندارم ولی نمتونم بدون ارایش برم 

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
بله

هر سری که میری ارایش میکنی

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونجوری که بخام خودمو با ارایش خفه کنم نه.. چون. منو بدون ارایش هم دیدن. در حد یه کرم و ریمل و رژ 

زیر خاکیا روحشون شاد. رو خاکیا دلشون شاد🖤                                               کاربری هفتمم میباشد😎  
ماهی یه بارمیرم بله آرایش میکنم 

ماهی یه بار میری خوشبحالت😅

2738

من نه ارایش میکنم نه حوصله این کارها رو دارم

همیشه تمیز اصلاح کرده حموم کرده هستم ولی خوشم از ارایش نمیاد

خدای ارایش هم بهم نمیاد

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
اونجوری که بخام خودمو با ارایش خفه کنم نه.. چون. منو بدون ارایش هم دیدن. در حد یه کرم و ریمل و رژ&nb ...

اره دیگه منم در همون حدم

اره آرایش میکنم  دیر به دیر میرم 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ارایش کردن برام زحمت نداره روزهای معمولی ارایش میکنم میرم سر کار سر ظهر میشورم کامل دوباره ارایش م ...

😅😅😅😅ایول 

2706