2737
2734
عزیزم میشه بگی چند وقت اقدام بودی

واقعیت سر دوتاشون اصلا اقدام نبودم🙈خدا داد بهمون💖

مخصوصا دومی که اصلا فکرشم نمیکردم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه بگین سر بچه هاتون چند وقت اقدام بودین

سر پسرم ماه چهارم باردار شدم . دخترمم که خداخواسته بود 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
واقعیت سر دوتاشون اصلا اقدام نبودم🙈خدا داد بهمون💖 مخصوصا دومی که اصلا فکرشم نمیکردم

وای منم دومیو ببخشید با ۲یا۳ قطره گرفت اصلا فکرشو نمیکردم قرص نخوردم گفتم عمرا بشه .الان تو بغلم داره شیر میخوره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من الان ۴ ماه نمیشه ...یعنی این ماه ماه چهارم ولی از الان که ده روز مونده پریودم کلا علایم پریود دار ...

منم علائم پریود داشتم .انقد ناامید نباش انشالله بارداری .... ببین من ماه چهارم کلا بیخیال بودم گفتم شد شد نشدم که سال دیگه اقدام میکنم . بیخیال باش و استرس نداشته باش

2738
من الان ۴ ماه نمیشه ...یعنی این ماه ماه چهارم ولی از الان که ده روز مونده پریودم کلا علایم پریود دار ...

خانمی ۴ ماه که چیزی نیست امکان داره تا یکسال هم نشه والبته طبیعی هستش بعد یکسال اگه نشد دکتر خودش بهت دارو میده.

اصلا خودتو ناراحت نکن آزمایش و سونو بده که خیالت راحت بشه ولی خودتو اصلا اذیت نکن. ان شاالله که نتیجه ی دلخواهت رو بگیری.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼
خوشبحالت عزیزم

دخترم داره شیرمیخوره از ته قلبم میخوام این ماه باردار باشی 

وای منم دومیو ببخشید با ۲یا۳ قطره گرفت اصلا فکرشو نمیکردم قرص نخوردم گفتم عمرا بشه .الان تو بغلم دار ...

منم با یبار اقدام😅😅بخواد بیاد میاد

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
منم با یبار اقدام😅😅بخواد بیاد میاد

واقعا همینطوره

2706