2733
2734
عنوان

برای شوهرم ناراحتم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 61 پست
قربونت برم ..چه کاری از دستم برمیاد؟وقتی بعد از خیانتا و چتاش باهاش سازش کردم دیگه درگیر زندگی شدیم ...

انشالا خدا کمکتون کنه ولی ببخش دلت صاف کن اگه باهاش موندی نزار دوباره تکرار کنه اشتباه گدشته نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا الان فکر می کردم من و مامانم این مدلی هستیم. 

با وجود تمام عذاب هایی که کشیدیم بازم برا بدبختی‌های کسی که بهمون ظلم کرده ناراحت میشیم😣

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

منم همینم همینکارو کردیم پرو شدن و همه از ما توقع دارن ولی درقبالش جبران نمیکنن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731
عزیزم حتما درمورد سندروم استکهلم تحقیق کن شما دچار این حالت شدی امیدوارم با دونستنش بتونی حالتو خوب ...

عزیزم حتما .اما چیزی که ناراحتم اینه که توی این قضایا من مظلوم بودم شبایی که زیر پتو خون گریه میکردم و از خدا میخواستم منو ببره و هیچکسی پیشم نبود ...

اما اون با وجود گناهش مظلوم واقع شد که من این وسط با همه ی تنفر و ترسم از گوشیش باید دلم بسوزه که نداره ...یه ترسمم اینه ک یهو گوشی بیاد دستش هول شه دوباره...فقط دعا میکنم خدا کمکم کنه .......

دوستای گلم فکر نمیکنید اینکه گوشی نداره یه وقت خدای نکرده دلش بیشتر میره سمته ...؟همون گوشی داشت بهت ...

وااا

اگه قراره با یک گوشی هول برش داره

پس تو دعا کن مجبور  باشه صبح تا شب کار کنه

وگرنه ک دو قرون پول بیاد جیبش ...........

منم همینم همینکارو کردیم پرو شدن و همه از ما توقع دارن ولی درقبالش جبران نمیکنن

من حتی بهش گفتم گوشواره مو میفروشم گوشی بگیر گفت حرفشم نزن اما خیلی حماقت به خرج دادم اون حرفو زدم 

2738

اولا ک چطور داری زندگی میکین با همچین کسی؟

دوما وقتی خیانت کرده چرا دلت براش میسوزه؟

سوما اگه میخوای زندگیت به حالت عادی برگرده باید همه چی رو فراموش کنی به شرط اینکه اونم دیگه آدم بشه بعد زندگیتان رو از اول بسازید....تاماممممم😝😝

بعدشم برات دعا میکنم ولی واقعا متاسفم که داری با همچین توهین نباشه حیوونی زندگی میکنی....

البته اگه الان خوب شده ک هیچ سعی کن دیگه کینه ب دل نگیری اگ خوب شده 

من حتی بهش گفتم گوشواره مو میفروشم گوشی بگیر گفت حرفشم نزن اما خیلی حماقت به خرج دادم اون حرفو زدم&n ...

دیگه نگو چون اولص همینو میگن بعد میان ازت میگیرن به خودت برس که نره سراغ کس دیگه اون گوشواره بزار تو گوشت باشه نمی خوای خرج کن بینی عمل کن فیلر بزن خودتو ببر بالا بگن شوهره چی گرفته مارو ادم حساب نمیکنه وقتی این کنارشه وقتی به خودت نرسی مردم به خودشون میرسن میگن مارو میگیره زنش مگه چیه واقعا دیدم اینو میگن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
عزیزم حتما .اما چیزی که ناراحتم اینه که توی این قضایا من مظلوم بودم شبایی که زیر پتو خون گریه میکردم ...

بدون شک شما دچار سندروم استکهلم شدید، حتما همین الان برو در موردش بخون تا بتونی موقعیت و حالت روحی مریض گونه خودتو تشخیص بدی و چاره کنی!

همراهی و دلسوزی بی مورد ب نفع دشمن و ب ضرر خودت!

سعی کن موقعیت رو درک کنی و دست از ضعفت برداری اونوخ میبینی طرفت از ی مظلوم نما تبدیل ب دیو و اژدهای خونخوار خواهد شد!

کاش اونم زمانیکه داشت خیانت میگرد یه لحظه چشمش به چهرع تو می افتاد اینثد بدبخت نباش عزیزم واسه کسی ...

عزیزم وقتی بعد از اون کارش از روی بی کسی و بی چارگی باهاش موندم و حالا دوباره برگشتیم به روزمرگی و مشکلات زندگی و اینا ..پس مشکلش رو منم تاثیر میزاره خدا وکیلی از ته دلم خوشحال شدم که شکست اما دیگه ظاقت ندارم با این همه غم که خودم دارم افسرده شدنشو هم ببینم

2706