2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون تو دانشگاه حقوق میگیری و استخدام رسمی هستی دوست داشتم برم وگرنه علاقه زیادی ندارم

چی میخای بری به جاش

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2728
2738
نمیتونم ولی خب چاره چیه؟ 

رشته دیگ چی علاقه داری...پرستاری...پیراپزشکی...اگ تجربی هستی..حقوق...روانشناسی..اگ انسانی هستی رشته های خوبی هستن...حتی بهتر از معلمی

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
حسابداری پیام نور 

به نظرت تربیت معلم بهتر نیست؟!

خودت حسابداری پیام نور دروس داری؟!

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
انسانی تا الانم نخوندم  1 سالم از درس دور بودم

اگه فرهنگیان میخوای قبول شی ،ازونجایی که رشتت انسانیه و پسر هم هستی،قبولیتون راحتتر از دختراست، ولی به معنای این نیست که نباید تلاش کرد..پس اگه این رشته رو میخوایید شروع کنید تلاش کنید ان شاءالله قبولید.

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
رشته دیگ چی علاقه داری...پرستاری...پیراپزشکی...اگ تجربی هستی..حقوق...روانشناسی..اگ انسانی هستی رشته ...

من انسانیم الانم دانشگام فقط میخوام بدونم کارم درسته ک انصراف بدم و کنکور بخونم تربیت معلم  چون اگه رشته ی دیگه ای ام برم کار نیس واسش  

2706