2733
2734
به نظرت تربیت معلم بهتر نیست؟! خودت حسابداری پیام نور دروس داری؟!

خب اگه بخوام کنکور بدم باید انصراف بدم از دانشگاه و جریمه پرداخت کنم و کتابای دبیرستانمم دست خودم میست  کلا همه چی پیچیده شده چند ماه دیگه ام کنکوره و منم صفر صفر تربیت معلم ک واقعا بهتره ولی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه بخوام کنکور بدم باید انصراف بدم از دانشگاه و جریمه پرداخت کنم و کتابای دبیرستانمم دست خودم می ...

نیدونم واقعا با مشاور هم حرف بزن

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2731
من انسانیم الانم دانشگام فقط میخوام بدونم کارم درسته ک انصراف بدم و کنکور بخونم تربیت معلم  چون ...

این رشته هایی ک گفتم عااالین...بازارشم روز به روز‌بهترمیشه..حقوق ک خیلی خوبه میری واسه وکالت و کاراموزی و..دوستای من دو نفر الان کار اموز‌وکالت هستن...تو دفتر‌وکالتم تو دوران دانشجویی میتونی بری سرکار...روانشناشی هم میبینی ک الان همه دچار مشکلات روحی روانی شدن...تازه روانشناسی رو بعدا هم اگ نظرت عوض شد میتونی واسه معلمی بخونی..ظرفیتشم خیلیییییی بالاس این رشته واسه اموزگاری خیلی این رشته رو میخوان و همیشه هم با نمره کم بچه ها قبول شدن.برخلافه رشته هاس دیگ ک رتبه ها بالا قبول‌نشدن چون ظرفیتشون کمه

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
پارتی ک ندارم ولی خب نخوندم اومدم اینجا دگ

علاقه خیلی مهمه،ولی اینکه ادم بیکار بمونه عذاب اوره،توی این دوره هم که بیکاری واقعا سخته،به نظرم اگه شرایط خوندنو داری واسه فرهنگیان،ارزش خوندن داره،منم فرهنگیانم البته از راه تجربی

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋

تربیت معلم فقطط

میخای بری پیام نورحسابداری بخونی پول خرج کنی که چی؟ بشین بخون واسه فرهنگیان اگه استعدادشوداری ومیدونی که قبول میشی اصلافکرنکن که علاقه نداری اتفاقاخیلی شیرین هست معلم بودن 

2740
اگه شرایط‌خوندنو داری زودتر کارتو شروع کن‌،از مسیرش نترس،وقتی طبق یک برنامه قوی وارد مسیر شی لذتم می ...

شرایطشو فعلا ندارم چون اگه بخوام کنکور بدم باید از دانشگاه انصراف بدم و کنکور ثبت نام کنم و کتاب کمک درسی بگیرم و کتابامو از رفیقم ک داره کنکور میخونه پس بگیرم :/

شرایطشو فعلا ندارم چون اگه بخوام کنکور بدم باید از دانشگاه انصراف بدم و کنکور ثبت نام کنم و کتاب کمک ...

هیچ کتاب درسی و کمک‌درسی دم دستت نیست؟حداقل تا موقعی که صبر کنی واسه دوستت و انصراف،میتونی یکی دوتا درسو بخونی.

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋