2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در دروازه رو میشه بست اما دهن مردم رو نه😉

اره دیگه

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2731

از اول نمیگم ولی یه پدر خشن یه مادر بی احساس و بددهن بزرگ شد شد شونزده سالش پسر عمش بهش تجاوز کرد‌خانوادش به جای درکش مثل سگ کتکش زدن لقبش شد هرزه شد کثافت 18سالش بود که پدرش مثل سگ زد که باعث شد دستش بشکنه تو بیمارستان بود که دید یه پسر 26ساله یهو نشست کنارشو گفت من مردم؟ منم مثل گیجا یهو بین گریه نگاهش کردم که همسرم خندش گرفت هنوزم که هنوزه میگه جوری نگام کردی حس کردم خر شرکمو تو گربش خخ تا صبح انروز برام حرف زد که دیدم یه مرد اومد گفت اقای دایی بچه به دنیا اومد خیلیم سالمه خخ نگو همسرم برای زایمان خواهرش اومده بود منو با خودش برد خواهرش پسرشو داد بغلم حتی مامانش یبارم نپرسید کیم و با مهربونی باهام رفتار کرد خواهرشوهرم بغلم کرد با اون حالش منو به جشن پسرش دعوت کرد وقتی به هسمرم قضیه تجاوز وگفتم گفت ملیم قضیتت هیچ ولی ایندت بمیرمم نمیذارم اتفاقی برات بیوفته تا یسال رابطه جنسی نداشتیم با هم پیش مشاور و دکتر رفتیم کل این مدت مثل یه برادر یه پدر بغلم کردو نذاشت حس هوس کنم ویبارم دم نزد الانم یازده روزه اولین پسرمون دنیا اومده و من بدون همسرم هیچم❤️

2740
2706