2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با نام و یاد خدا ‌

یه دختری بود که زندگی خیلی خوبی داشت یه دوستاش بهش گفت عههههه نی نی سایت نداری؟؟؟

این گونه بود که دختر بدبخت الهی شد 😑😂

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2728
کنجکاومون کردی😅😅مگه زندگیت چطورگذشت اگه خیلی جالبه یه روز تاپیک بزن تعریف کن

راستش اونقدی بد گذشت ک اگ بخام یه روزی تاپیک بزنم قطعا هیچکس باور نمیکنع و کلی قضاوت میشم پ بیخی😄

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

یکی بود من بچه اول بودم لاغر و قدبلند ،زرنگ و درس خوان ازون خر خوان ها ،سالی که میخاس کنکور بده مامان بزرگش فوت کرد ،مادرش توی یه حادثه سرش ضربه دید ا نجوری که میخاس نتونس خوب درس بخونه رشته بهداشت  و اتاق عمل قبول شد ولی رفت بهداشت درسش تموم شد رفت سرکار ۲ سال بعد با پسرخاله سمج و عاشق ازدواج کرد بعد صاحب ۲ تا بچه شد یه دختر و پسر حالا هم در خدمتتون هستم خخ

2740

آخ آخ 

بارالاها داستان زندگیم بمونه پیش خودم و خودت 

سپاس یا حق ⚘⚘⚘⚘

دختر مگه دیوونه شدیم 

به فنا میریم اونجوری که🥺🥺🤭🤭🤭🤭🤭😆😆😆🤣🤣🤣🤣

🧚‍♀️🧚‍♀️ این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ  جان شما و خاطره هامان خداحافظ  من میروم بدون تو اما دعایم کن  در اولین تراوش باران خداحافظ🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
یکی بود من بچه اول بودم لاغر و قدبلند ،زرنگ و درس خوان ازون خر خوان ها ،سالی که میخاس کنکور بده ماما ...

👏👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞

🧚‍♀️🧚‍♀️ این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ  جان شما و خاطره هامان خداحافظ  من میروم بدون تو اما دعایم کن  در اولین تراوش باران خداحافظ🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
اینجا کسی کسیو نمیشناسه واسه همینم هست که همه درد و دل میکنن😕

زبان قاصر است از توصیفش😁😁😁😁😁

یکی بود من بچه اول بودم لاغر و قدبلند ،زرنگ و درس خوان ازون خر خوان ها ،سالی که میخاس کنکور بده ماما ...

چه زود جمع و جورش کردی افرین

قطعا نویسنده ی خوبی میشدی اگه رشته شو میخوندی❤

2706