2733
2739
عنوان

از اون زنیکه لجم میگیره….

663 بازدید | 31 پست

سلام دوستان، من نامزدم یه کارکنانش زنه ازدواجم نکرده بعد خیلی عشوه شتری میاد برا نامزدم ولی اصلا قیافه نداره من هزار برابر ازش سر ترم.. ولی خیلی لجم میگیره وقتی نامزدم باهاش کاری داره با مثلا میگه جلسه کاری دارم با این زنه.. البته هرموقع اینو گفته من چک کردمش و حرفای کاری بوده.. ولی نمیتونم خودمو کنترل کنم عصبی میشم پرخاشگر میشم و واکنش نشون میدم به این موضوع.. نظر شما چیه؟ چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو کنترل کن عزیز من

تا شوهرت خودش کرم نداشته باشه اون زنه هرکاری هم کنه هیچ اتفاقی برای زندگیت نمیفته

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728
2738

چه سرتر باشی و نباشی اگه به نامزدت اعتماد داری نترس

نمیدونمم چرا بعضی خانمای نی نی سایتی فکرمیکنن همه دنیا به شوهرشون چشم دارن

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2706