2733
2739
عنوان

افزایش حقوق پرستاران

| مشاهده متن کامل بحث + 2325 بازدید | 148 پست
خوشبحالشون‌ حداقل گفتن ۳میلون‌ نصفشم‌ اضافه شه خوبه ی رتبه بندی معلما اعمال شد ماهی ۵۰۰، ۶۰۰ت ملت خ ...

اره واقعا

من به شخصه که پرستارم از حقوقم کاملا راضیم

اصلا هم قبول ندارم که میگن حقوق کم هست 

هیچ کدوم از مردم ایران تو هر صنفی اون حقوقی که واقعا حقشون هست رو دریافت نمیکنن و معلم ها بییی نهایتتتت حقوق کمی میگیرن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
بودجشون خیلی تکمیله که هی راه به راه افزایش حقوق میکنن!😑

بنظرم اگر بنا بر افزایش حقوق باشه باید حقوق معلمان سایر کادر درمان و علوم پزشکی و مابقی قشر جامعه هم اضافه بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشنو و باور نکن چیزی جایی نیس واسه ما پرستارا باز شما ی تجمع میکنید ما همونم نداریم

اینکه همش حرف مفته رو قبول دارم 

حرفم به اینه ملت خون و خون ریزی راه میندازن، بد و بیراه میگن که حقشون نیست و فلان

در صورتی که همه مشاغل الان تحت فشار حقوق ها نمیرسه، هرکسی مونده فکر خودش که چرا ما نه؟

چرا بقیه؟

2731
شما حتما تو بیمارستان دولتی هستین

نه،خصوصی هستم

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
بنظرم اگر بنا بر افزایش حقوق باشه باید حقوق معلمان سایر کادر درمان و علوم پزشکی و مابقی قشر جامعه هم ...

حقوق معلما هم اضافه بشه؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐

تاپیک آخر منو بخون!!

من دارم حرص میخورم واقعا

دختر داییم دانشجو فرهنگیانه،صبح تا شب تو خونه نشسته،امتحاناشم با تقلب پاس میکنه،ماهی دو و خورده ای هم میره تو حسابش!

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
شما حتما تو بیمارستان دولتی هستین

من بیمارستان دولتی ام ۸ تومن دریافتیمه با ی تومن کارانه

نمیدونم چجوری میگن راضی ام 😐😐احتمالا شیفتاشون فیکس صبحه و مرخصیا به راهه یا سوپروایزری چیزی ان یا تو قسمت اداری😐

2738
اره واقعا من به شخصه که پرستارم از حقوقم کاملا راضیم اصلا هم قبول ندارم که میگن حقوق کم هست  ...

قصد فضولی ندارم ممکنه بگید میانگین درآمد به چه صورته 

الان دانشجوی پزشکی هفت سال درس میخونه دو سال می‌ره طرح چهار سال تخصص و دوسال هم طرح تخصص 

تازه سال آخر دوران عمومی یه تومن گویا میدن بهشون

حقوق معلما هم اضافه بشه؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐 تاپیک آخر منو بخون!! من دارم حرص میخورم واقعا دختر داییم ...

آخه خیلی دیدم اعتراض میکنن و میگن دریافتیشون کمه

خوشبحالشون‌ حداقل گفتن ۳میلون‌ نصفشم‌ اضافه شه خوبه ی رتبه بندی معلما اعمال شد ماهی ۵۰۰، ۶۰۰ت ملت خ ...

پدر منم فرهنگی هست و همه فرهنگیان برام محترمن و شکی نیست باید افزایش حقوق داشته باشن .اما پرستارا فرق دارن جونشون کف دستشونه .شما فقط از ۷ صبح تا ۵ عصر ۲ تا ماسک قوی بزن هیچ کاری هم نکن . همه جوره تو فشارن

خدایا مرا آن ده که آن به   
اعلام کردن که سال دیگه ده درصد به حقوقا اضافه میشه

از همین آدم‌میسوزه 

چرا انقدر ارگان ها بی صاحاب هستن، چرا دکترا اینقدر وقیحانه درخواست دادن ۶۰ درصد بره رو تعرفه‌هاشون؟

دولت گفته اگر بیشتر از ۱۰ درصد بره رو حقوق ها تورم بدتر میشه، باشه قبول، اگر قینتا‌ نجومی نره بالا ما به همون ۱۰ درصد هم راضی هستیم

اما پزشکا مگه تافته جدا بافته‌ان؟

۶۰ درصد اونا تورم درست نمیکنه؟

میخوان ملت ی دکتر هم نتونن برن؟ ویزیت فوق تخصص ها میشه ۲۰۰ هزار تومن خیلی وحشتناکه

پدر منم فرهنگی هست و همه فرهنگیان برام محترمن و شکی نیست باید افزایش حقوق داشته باشن .اما پرستارا فر ...

واقعا

بخدا تو این سرما وقتایی ک شوهرم میاد دنبالم تا میشینم تو ماشین شیشه ها رو میدم پایین میگم بزار نفس بکشم تو رو خدا

من بیمارستان دولتی ام ۸ تومن دریافتیمه با ی تومن کارانه نمیدونم چجوری میگن راضی ام 😐😐احتمالا شیفت ...

همسرم ده ساله شیفت شبه مرخصی که با بدبختی بهش میدن حق شیفتم تاحالا ندادن

آخه خیلی دیدم اعتراض میکنن و میگن دریافتیشون کمه

ن بابا 😑

کار در منزل دارن میکنن رسماً !

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
2706