2737
2734

با پتی بور خوشمزه تر میشه میتونه یه لایه کاکائو بذاری یه لایه ساده 

نمیدانم چقدر میخواد 

ولی دلم خواست 😍

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
طرز تهیشم بگو

تو گوگل زیااااد هس مدلای مختلفی هم داره 

من خودم چون تنبلم پودینگ آماده میگیرم پودینگ شکلاتی بعد بیسکوویتارو ریز ریز میکنم  پودینگو با شیر روگاز حل میکنم رو بیسکویتا میریزم البته اگه مغز یا موز داشته باشی میتونی موادتو نصف کنی نصفشو تو ظرف بریزی گردو و فندق توپکی و موز یک لایه بریزی بعد نصف دیگه موادو بریزی بعد روشو با هرچی دلت خواست تزیین کنی

شما چ میزنی بهش...اخه یکی میگه ارد یکی میگه نه نزن 

۱ لیتر شیر ۳ قاشق نشاسته ذرت ۳ قاشق آرد و ۱ دونه زرده تخم مرغ بعد اینکه خاموشش کردم ۳ قاشق خامه و پودر کاکائو میزنم(کلا قاشق غذا خوری منظورمه)

شکر نصف پیمانه بزن بعد با ذائقه خودت کم و زیادش کن 

منم میخوام برای تولد دخترم درست کنم طرز تهیه اش تو گوگل میزنم خیلی متفاوته چرا اخه گیج شدم

من بیسکوئیتارو یکی یکی میزنم تو شیر میچینم بعد یک لایه خامه صبحلنه میزنم بعد دوباره یکی یکی بیسکوئیتارو میزنم تو شیر میچینم رو لایه قبلی بعد یک لایه دنت شکلاتی بعد دوباره بیسکوئیت بعد یک لایه بستنی وانیلی همینجوری چند لایه میچینم اگ وسطش موزم بزاری خیلی خوشمزه تر میشه لایه اخرم دنت شکلاتی میزنم شکلات چیپسی یا گردو خورد شده یا هر چی دوست داری واسه تزئین میتونی بریزی روش من این روشو با اون روشی ک موادشو رو گاز درست میکنن ترجیح میدم