2737
2739
عنوان

باحال ترین یا +۱۸ ترین سوتی تون؟ من خودم... 🤭👀

| مشاهده متن کامل بحث + 3553 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس لذت دیدنشون خودم تکی بردم😅

اییی🤣🤣🤣🤣

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
بخدا خو به من چه بره فامیلیش رو عوض کنه مثلا بزاره خاکی نژاد 😂😂😂😁

😁😁😁😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2728
واییی خدااا🤣🤦🏻‍♀️

🤣🤣🤣🤣

ابتدایی توی روستا باپسرا توی یه کلاس بودیم ازمعلممون که آقا بود پرسیدم پرنده ها چطوری عروسی می کنن وزن وشوهرمیشن بچه دارمیشن بدون عروسی گرفتن وجشن مگه میشه اونم که می دونست چقدرپرتم از مرحله گفت هیچی نوکشونو به هم می زنند یعنی ما دیگه زن وشوهریم خدا می فهمه بچه بهشون میده🤣

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2738

من بمب سوتیا اینجوریم😂🤦

تو جمع خانوادگی حرفای کارتونا مارول (شایدم دیسی دقیق یادم نیست ) شد و همه حرف میزدن منم برا این که یه حرفی زده باشم گفتم اره چیه همش لختی لباس میپوشن😂

اینام برا این که حرسم بدن گفتن خوب چه لباسی خوبه منم تنها لباسی که اسم خارجی داشتو بلد بودم بیکینی بود😂🤦 حتی نمیدونستم چیه 

بعد برا این که پز بدم گفتم

بیکینی مگه چشه به این خوشکلی😂😂😂😂🤦🤦🤦

هنوز که هنوزه یادشون نرفته و سربه سرم میزارن

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است
2706