2737
2734
خب تبریک گفت که گفت  چرا سر همچین چیز پوچی زندگی رو تلخ کنیم  اگه طرف شوهرش لجباز باشه ا ...

اها برای شما بی معنیه که مثلا شوهرت بگه ادم باید ب مادرش تبریک بگه نه زنش

خیلی براتون عادیه؟همخونه اید یا همسر؟این قشنگ خرد کردن شخصیته ،نمیفمم چجوری مشکلی ندارید باش

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها برای شما بی معنیه که مثلا شوهرت بگه ادم باید ب مادرش تبریک بگه نه زنش خیلی براتون عادیه؟همخونه ...

نه من بعد این سن و سال عین بچه ها پانمیشم بزور شوهرمو وادار کنم که چرا برام کادو نخریدی

کادو تبریک وقتی قشنگن که از ته دل و بدون اجبار باشن

هم خونه چیه من تازه عروسم😂

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2728

اخه ارزش داره اون کادویی که به زور باشه؟؟؟؟

یکم اعتماد به نفس

اون تبریک نگفت شما هم یه مناسبت دیگه تبریک نگید یا مثل بچه ادم بید که ناراحت شدین نه اینکه مثل بچه دوساله رفتار کنید

من که برگ به تنم نمونده🤣🤣🤣

تیر خوردم شما ادامه بدین

اخه ارزش داره اون کادویی که به زور باشه؟؟؟؟ یکم اعتماد به نفس اون تبریک نگفت شما هم یه مناسبت دیگه ...

دقیقا منم حرفم همینه که هر چیزی باید به اختیار طرف باشه بزور تبریک گرفتن چه فایده داره اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
نه من بعد این سن و سال عین بچه ها پانمیشم بزور شوهرمو وادار کنم که چرا برام کادو نخریدی کادو تبریک ...

منم ک گفتم خیلیا مشکلشون کادو نیست،مشکلشون اینه ک میخوان مهم باشن،میخوان برا همسرشون ارزش داشته باشن حتی با ی تبریک،خیلیا هم ک دعوا کردن سر این بوده نه کادو،اون هم خونه هم ک گفتم منظورم این بود ک زندگی مشترک همین چیزش قشنگه،ارزش داشتن برای هم دیگه نه صرفا تو یک خونه بودن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738
منم ک گفتم خیلیا مشکلشون کادو نیست،مشکلشون اینه ک میخوان مهم باشن،میخوان برا همسرشون ارزش داشته باشن ...

خب بنظرت بزور دعوا ازش تبریک بخوای ارزشی داره؟

تو این شرایط بی تفاوتی بهترین رفتاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی از خانما ک گفتن ناراحتن با ی تبریک و ی بوسه خشک و خالی خیلی خوشحال میشدن ۹۰ درصد خانما ک ابراز ...

دقیقا من خودم همسرم بعد 15 سال اولین سالی بود که باهام اینکارو کرد میدونم دستش تنگه شدید ولی پول ی شاخه گل رو داشت فقط چندبار زنگ زد تبریک گفت من همیشه چشمم عادت کرده بود برام هدیه بخره امسال میدونستم نداره فقط انتظار ی گل رو داشتم اونو ازم دریغ کرد ولی انقدر غرورمو دوست دارم و خودم ارزشمتد میدونم که گله نکردم و حتی به زور هم شده خندیدم ولی دو روزه قلبم انگار خنجر خورده اخه من کم براش نزاشتم چندساله هرچی کار کردم ریختم تو زندگیمون بخدا تولدش چند روز قبل بود حقوق نگرفته بودم از مامانم قرض کردم کتونی گرفتم انتظار این حرکت رو نداشتم و بدتر همه اینکه نمیتونمم بهش بگم چون خیلی مغرورم ولی باید بفهمه که چقدر رفتارش اذیتم کرده این منو اذیت میکنه که چجوری نشونش بدم بدون اینکه خودمو کوچیک کنم چون من ی زن شاغلم نیاز به کادو پول ندارم مستقلم مهم اون کارش بود که اتیشم زده😳😳😳😢😢

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
نبود تا یک ماه دیگه نمیبینمش و اگر نه کتک و حتما خورده بود  

حیف شد 😂

عیب نداره بزار وقتی اومد همین ک از در خواست بیاد تو اول عاشقانه ب چشماش نگاه کن یکم برو جلولبخند ملیح بزن بهش و در نهایت 

بخوابون زیر گوشش! 😂😂

خیلی تلاش کردم رمانتیک شه 😂

منم ک گفتم خیلیا مشکلشون کادو نیست،مشکلشون اینه ک میخوان مهم باشن،میخوان برا همسرشون ارزش داشته باشن ...

ما خانم ها فکر میکنم اگه قیافه بگیریم و قهر کنیم‌ و از مشکلمون هیچی نگیم طرف میفهمه علتش جیه

ولی اقایون اصلا تو این فازا نیستن،یعنی اگر صریح نگیم چرا ناراحتیم و به چه علت ،احتمالش کمه طرف متوجه بشه

من‌میگم مثل بچه ادم صحبت کنیم و بگیم مرد حسابی من ازت توقع داشتم 

دیگه این حجم از دعوا ارزش داره؟😇🥲

خب بنظرت بزور دعوا ازش تبریک بخوای ارزشی داره؟ تو این شرایط بی تفاوتی بهترین رفتاره

کسایی که دعوا کردن سر درخواست تبریک نبوده ک😑😑اصلا معنی داره دعوا کنی ک تبریک بگه؟اگر سر شنیدن تبریک بود ک قطعا موقع دعوا شوهر تبریک میگفت و تموم میشد،علت دعوا به نظرتون تبریک ب زور گرفتنه؟

بی تفاوتی؟چجوری میشه ببینی ارزشتو اورده پایین بعد مث قبل باشی،ربات ک نیست،حتی اگر دعوا هم نکنه تو بقیه جاها ناراحتیش مشخص میشه و دعوا میشه

دقیقا من خودم همسرم بعد 15 سال اولین سالی بود که باهام اینکارو کرد میدونم دستش تنگه شدید ولی پول ی ش ...

دقیقا حرف منم همینه،شما ایا ارزش مادی کادو برات مهمه؟الان میگی دعوا نکردی ولی ناراحتی،ربات ک نیستی دقیقا عین قبل باشی

2706