2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59971 بازدید | 451 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

عزیز عوض غر زدن به خدا 

فقط و فقط به فکر جمع کردن مدارک زیاد باش ، چمیدونم وقتی داره قرص میخوره و حشی میشه فیلم بگیر ازش ، صداشو ضبط کن ، تا کتک میخوری سریع برو پزشکی قانونی

قانون وقتی ببینه یه ادم ناسالم داره به یک زن و بچه اسیب میرسونه هر چه زودتر از شما دوتا جداش میکنه ، و همینطور بچتون پیش خودتون میمونه

با تحمل بیشتر این وضع اول از همه داری به خودت اسیب میزنی و بعد هم به اینده یک بچه 

پس خوب حواست رو جمع کن و مراقب باش ، و با تاسف خوردن وقتت رو تلف نکن عزیزم

یه دانشجوی پزشکی ساده
اخه بچمون نمیده دفعه پیش بردم غوغا کرد بابام میگه بچه اونه ببریم باز ابرو ریزی میکنه آخه ببینی چیکار ...

شما نه ماه تو شکمت نگه داشتین بچه اونه؟ درضمن برا بچه تا ۷ سالگی اولویت با مامانشه 

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
اخه بچمون نمیده دفعه پیش بردم غوغا کرد بابام میگه بچه اونه ببریم باز ابرو ریزی میکنه آخه ببینی چیکار ...

عزیزم تو برو بچتم نبر..برو درخواست طلاق بده ولی قبلش مدرک جمع کن بعد برو دادگاه مدرکتو ببینه بچه رو میده به خودت..قبل درخواست طلاق مهریتو بذار اجرا..درکل با یه وکیل حرف بزن اون بیشتر راهنماییت میکنه

زندگی ... پانتومیم هست...حرفت را به زبان بیاوری.....بااااااختی🖤🖤🖤

یعنی چی که بچه اونه؟ 

بچت امنیت جانی ندارن پیش اون مرتیکه 🥺💔 

بنظرم برو شکایت کن 💔🥺

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 
آخ بمیرم خواهری 🥺💔  خدا ازش نگذره دستش فلج شه به حق پنج تن😡

هی خواهر بخدا دارم گریه  میکنم باور میشه ۶ سال هیجا نری هیچ کادویی نگیری ن محبت هیچی مثله  بلا نسبت  خر سرمو انداختم پایین

ایناها را که از خودشون در میارن 

امیدوارم چون از وقتی این روایت رو خوندم دین زده شدم 

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍
2706