2737
2739

اوایل دو سه بار کردش گفتیم اشتباهی بودش ولی الان هربار میریم خونشون یا میان خونمون اینکارو میکنه مامان و بابام زیاد اهمیت نمیدن.

هردوتاشون چهارده سالن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در دستشویی رو قفل کنن

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨

درو از پشت قفل کنین

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
2740
بنظرم راحت از این مسئله نگذرین مطمئنم الان خواهرتم حالش بده من یه بار با اینکه شلوار پام بود پسر دای ...

عزیزم بنظرم خواهرش اصلا حساس نیست و خالش بد نمیشه.وگرنه ی بار ک این موضوع پیش میومد دفعه های بعد درو میبست.

❤❤❤
ببین خواهرت باید درو ببنده😖چرا نمیبنده خب؟!

در رو میبنده چون میگه باز میکنه ولی قفل نمیکنه شاید

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706