2752
2734
سخته؟

من تا به حال نه خودم نه مامانم نه خواهرم اسباب کشی نکردیم

بچم یه سالشه از الان عزا گرفتم واسه یک ماه دیگه چی کار کنم که خیلی اذیت نشم

در ضمن از مامانم اینام دورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم 9ماهش بود خودم دست تنها اسباب کشی کردم.ولی مامانم اومد بچه رو گرفت.
همه چی شده پارتی و پارتی بازی،خداجونم پارتی ما هم تویی،خودت هوامونو داشته باش،ما فقط تو رو داریم🥰🥰❤❤
2731
منم پسرم 1.5 ساله بود به شدت هم مریض بود و مرتب پشت هم مریض میشد . واقعا خسته شده بودم . تو همین گیرودار اسباب کشی کردم . خودم و خواهرم با هم اتاق پسرم رو رنگ کردیم . همین فصل هم بود سردم بود .

جمع کردن رو آروم آروم انجام بده هر وقت بچه ات خوابه . روز اسباب کشی هم اگر میتونی جایی بذارش . بعدم کارگر بگیر و تا خودتون اذیت نشدید . بعدم کم کم جابه جا کن عجله نکن

من زیاد اسباب کشی کردم برای همین حرفه ای شدم . تقریبا همون روز اسباب کشی با کمک بقیه همه چیزای بزرگ رو جابه جا میکنیم و میمونه خورده کاری ها که ممکنه چند هفته طول بکشه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ما هم وقتی اسباب کشی کردیم آخرین سری وسایلمون که رسید دیگه ساعت ٧ شده بود همه کارتنها وسط بود فقط تخت خودمونو اماده کردیم به پسرم شیر دادم و خوابوندمش،صبح زود بردیم گذاشتیمش مهد کودک بعدم با همسرم سریع همه کارتنها رو تو یه اتاق گذاشتیم کف خونه رو تمیز کردیم که وقتی پسرم برمیگرده خونه تمیز بأشه بعدم یکی یکی کارتن إز اتاق بریون میاوردم تو ماشین میچیدم وقتی خشک میشد جابجا میکردم ،چون سر کار می رفتم ٢ ماهی طول کشید تا همه کارتن هام بإز شه😰😰😰