2733
2739
مرسی عزیزم 💓💓🌺 انشالله ببین مثلا من خیلی خوب میدونم ک نبایذ از این فکرا کنم خب  اما مثلا و ...

من تو زندگیم دو تا وسواس شدید فکری دارم یا فوبیا شاید بهش میشه گفت 

یکیش همین ترس از دست دادن عزیزان 

دومی فوبیای بیماری 

دکتر بهم گف قرص ضد استرس بخور ولی ادامه ندادم میگن عوارض داره 

تو قرص میخوری بهتر شدی ؟ عوارض نداشت برات عزیزم ؟ 

من این ترس و وسواس لذت زندگی رو ازم گرفته 😢😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام لاغر بشم ولی متاسفانه کافیه یه روز خوب غذا نتونم بخورم یه کیلو میام پایین 

🤦🏼‍♀️

همیشه برعکسه اونی که میخواد لاغر شه با کلی تلاش نمیشه اونی که خودش دوپاره استخ‌ونه یه وعده نخوره یه کیلو میاد پایین

منم با کوچک ترین مسائل استرس میگیرم وحشتناک و نگران میشم  خیلی دنبال راه حلم انرژی منفی و ...

منم مثل تو بودم

میتونم بگم تو این چند سال اخیر خیلی شب ها بیدار بودم و فقط گریه میکردم و استرس اتفاقایی ک هنوز رخ ندادن رو داشتم، حتی به روزامم سرایت کرده بود. به شدتتتتتت استرسی شده بودم

ورزش خیلی بهم کمک کرد

پاک کردن هرررررچیزی که منو یاد استرسم بندازه(خودم با یگی از اعضای خانوادم قهر کردم و حالم خیلی خوب شده بعد از اون)

یا اهنگ

یا عکس

یا لباس

هرچیزی که بار منفی داشته باشه رو بنداز بره

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2731
من تو زندگیم دو تا وسواس شدید فکری دارم یا فوبیا شاید بهش میشه گفت  یکیش همین ترس از دست دادن ...

دقیقا عین من 

همش میترسیدم عوارض داشته باشه هی میگفتم آخه چند سالمه گ از الان قرص اعصاب بخورم ...

خلاصه از نامزدی شروع کردم خوردم شوهرمم فهمید تو دعواها می‌گفت مشکل اعصاب داری دیوونه ای برو قرصاتو بخور نمیتونم باهات زندگی کنم و.....

یعنی اینارو می‌گفت دوس داشتم خودمو تیکه تیکه کنم ،خلاصه بدتر شدم با این حرفاش ..

که دکتر بهم گفت باید بستری شم مامانم منو برد بیمارستان دل آرام سینا بستری کرد اونجا آنقدر گریه کردم مادرم اومدنی زنک زد به شوهرم ک بیمارستان بستری شده، اعصابش خورد شد و اومد نذاشت اونجا بمونم ..خلاصه 

بعدش آرومم کرد نذاشت قرص بخورم 

تا بعد عروسیمون ..الان چند ماهی دوباره بدجور ریختم بهم ،که اینبار رفتم دکتر خیلی خوب که دیدم کسایی رفتن پیشش 

بعد دارو میخورم خداروشکر عوارض نداره،عوارضشم فقط دکتر گفت چاقیه که منم گفتم از خدامه چاق بشم ،شوهرمم نمیدونه قرص میخورم 

فقط خدا ⁦❤️⁩
من چون قفل می‌کنه معدم  کلا اشتهام از بین میره تو هیجان زیاد

هیجان اگه از شادی باشه اشتهام باز میشه زیاد میخورم و در نتیجه توپر تر میشم و وزنمم اضافه میشه 

ولی اگ نگرانی و استرس داشته باشم اشتهام کور میشه و بیقرارم 

و لاغر میشم  

نمیخوام لاغر بشم ولی متاسفانه کافیه یه روز خوب غذا نتونم بخورم یه کیلو میام پایین  🤦🏼‍♀️ هم ...

وای دقیقاا عین منی توو 

منم یکی دو روز غذا نخورم یا کم بخورم لاغر میشم طبیعیه ؟ 

عادیه ایجوری ؟ 

ولی عاشق اینم که چاق باشم البته منظورم توپر بودنه 

هعی چی بگم اونی که میخاد لاغر شه نمیتونه 

اونی ک میخاد چاق شه باید الکی تلاش کنه 

2738
منم مثل تو بودم میتونم بگم تو این چند سال اخیر خیلی شب ها بیدار بودم و فقط گریه میکردم و استرس اتفا ...

وای منم دقیقا عین شمام 

مثلا از بیماری و از دس دادن عزیزان میترسم 

اینو چیکار کنم 

دقیقا عین من  همش میترسیدم عوارض داشته باشه هی میگفتم آخه چند سالمه گ از الان قرص اعصاب بخورم ...

اخ چ بد باهات حرف زد اولش همسرت

ولی خوبه که از دلت دراورد 

خوبه که ادم یه همدم داشته باشه تو زندگی تنها نباشه 

بچه هم داری عزیزم؟

من که خیلی حس تنهایی دارم خیلی 

چون مجردم و خاهر هم ندارم کسی نیس باهاش حرف بزنم 

اخ چ بد باهات حرف زد اولش همسرت  ولی خوبه که از دلت دراورد  خوبه که ادم یه همدم داشته با ...

نه عزیزم بچه ندارم ..

اره واقعا خوبه آدم یه همدم داشته باشه اما من خیلی تنهایی رو دوست دارم. یکم افسردگی دارم ،از تنهایی لذت میبرم ،

میتونی با من حرف بزنی عزیزدلم 💓🌺

فقط خدا ⁦❤️⁩
وای منم دقیقا عین شمام  مثلا از بیماری و از دس دادن عزیزان میترسم  اینو چیکار کنم

خب چکیده اش رو بخوام بگم ،اینه که :

به هرررر اتفاق بدی که تو زندگیت میوفته با دید مثبت بهش نگاه کن

مثل مرگ عزیزان، مسلما برای هیچکس دردی بزرگ تر از این وجود نداره. منطقی بهش فکر کن. این روند زندگی همه اس

فقط واسه عزیزان من یا شما نیستش. حتی خودمونم یک روز از این دنیا میریم و وارد یک جهان دیگه میشیم و به خدا نزدیک تر میشیم..به این فکر کن وقتی یکی از عزیزانتون فوت کرد(دور از جونش)رفته پیش خدا...جای بدی نرفته..خودتم قراره بری ببینیش یکروز..اصلا ناراحت نشو..فقط منطقی بهش فکر کن .تازه واسش خوشحالم میشی که فوت کرده🙂رفته که به بالا ترین سطح دنیا برسه...البته مطمئنا الان حرفای منو درک نمیکنید. اما بهش فکر کن خیلی بهت کمک میکنه

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
وای دقیقاا عین منی توو  منم یکی دو روز غذا نخورم یا کم بخورم لاغر میشم طبیعیه ؟  عادیه ا ...

آره دقیقااا
فکر کنم درباره‌ی آدمای لاغر شاید طبیعی باشه چون من مشکل خاصی ندارم آزمایش دادم

نه عزیزم بچه ندارم .. اره واقعا خوبه آدم یه همدم داشته باشه اما من خیلی تنهایی رو دوست دارم. یکم اف ...

مرسی گلم

منم حس میکنم علایم افسردگی رو داشته باشم ولی تنهایی گاهی کلافه کنندس