2737
2734

تو ماشین بودیم رفته بودیم یه تابی بخوریم یه دفعه بی جهت سر حرف رو باز کرد به موضوع بچه دار شدنمون و گفت راستی جواب آزمایشاتو هم که گرفتی فردا میریم نشون دکتر می‌دیم، دیگه بهانه ای برای جلوگیری نداشته باشی. فقط از این ماه به بعد بفهمم یواشکی از من قرص جلوگیری میخوری و داری بازم سرمو شیره میمالی اینبار دیگه ازت نمی‌گذرم.

منم بهش گفتم خوبه که خودمم قبول کردم و دوست دارم بچه دار بشیم مگه نرفتم آزمایش مگه نرفتم دکتر چرا بخوام قرص بخورم و جلوگیری کنم. تو هنوز به من بی اعتمادی؟گفت خوب خواستم از الان بهت هشدار داده باشم که حواستو جمع کنی باهام بازی نکنی.

اصلا نفهمیدم چش بود... همه این حرفا رو هم با جدیت و تهدید می‌گفت.

من که خودم دیگه با رضایت خودم بهش گفتم بچه می‌خوام نمی‌فهمم چرا هنوز فکر می‌کنه دارم بهش دروغ میگم و می‌خوام سرشو گرم کنم.

دوست داشتم حالا که قبول کردم دیگه بدونه خودمم از دل می‌خوام ...

یه غلطی کردم قبلا یواشکیش قرص خوردم و جلوگیری کردم حالا دیگه ول نمیکنه .

کم خودمو استرس ندارم اینم بدتر استرس انداخته به جون من. همش حال منو میگیره با حرفاش.😞

حق داره

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

چه جالب ... حالا اگ شوهره میگفت بچه نمیخام خانما میگفتن حق داره اذیتش نکن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به هر حال به هم قول دادیم از نو بسازیم. دیگه بی اعتمادی معنایی نداره.

اره حرفت صحیح 

ولی ته دلش هنوز قرص نیست..

یکم بهش زمان بده ...

ب مرور باید  بهش خودتو ثابت کنی 

الان ب زبون میگید از نو بسازیم 

ولی اون ته دلش میترسه...

باید ب مرور اوکیش کنی

اره حرفت صحیح  ولی ته دلش هنوز قرص نیست.. یکم بهش زمان بده ... ب مرور باید  بهش خودتو ث ...

من خیلی سخت قبول کردم بچه دار شیم دوباره.

انتظار داشتم حداقل حالا که پذیرفتم دیگه این بی اعتمادیش از بین بره.

خسته شدم دیگه از اثبات خودم.

من بودم میگفتم حالا که ایطو شد اصن نموخوامممم🙄

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2706