2737
2734

سلام به همگی

ما تازه مهاجرت کردیم به کانادا اما بابام همش پول می‌فرسته به خواهرش و

خواهر ناتنی ام که زندگیمون خراب کرد

اگه کم بود چیزی نمیگفتم اما آنقدر زیاد می‌ریزه که همش تو قرض و بدهکاری موندیم خودشم نمیره سرکار

الان داشتن صحبت میکردن فهمیدم  دیشب 28 میلیون دلارررر نه تومان  بهشون داده اونا هم نمیرن سرکار تو ایران 

ما حتی واسه خودمون چیزی نمیخریم از دلخوشی لباس و مانتو.... وسایل آشپزخونه کامل نخریدیم حتی آبکش و اینا نداریم هیچی به هیچی 

تازشم میخواد اونا رو بیاره اینجا

اینام که حتی وقتی ایران بودیم تموم نمیخوردن تا ما براشون کاری کنیم حتی شستن ظرف و.... کار من و خواهران بود یه جورایی انگار کلفت شوند بودیم صدا میکرد بیا بشور بیا جارو کن ای بکش

منم تا این چند سال سکوت کردم دیگه نمیتونم از پول من و خواهرااام میگیره میده به اونا خودشم سرکار نمیره

مامان هم فوت شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اونجا هم مانتو میپوشین مگه😬😑🚬

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
باید برم بیرون آپارتمانی نیستم

خوشبحالت که ایران نیستی 

درخواست دوستی میدم لطفا قبول کن

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

٢٨ ميليون دلار پول داشتنس

ابكش نداشتين؟؟🥸🥸🥸🥸

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706