2737
2739
عنوان

کیا مهر طلب اند؟ راضی کردن دیگران

146 بازدید | 11 پست

من می خوام همه منو خوب بدونند و دوسم داشته باشند چون وقتی کسی از من خوشش نیاد فکر می کنم من بدم و احساس بدی نسبت به خودم پیدا می کنم.همچنین به خاطر ترس از طرد شدن این کارو می کنم.کیا این مدلی اند؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من دارم رو خودم کار می کنم امیدوارم بتونم موفق باشم

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

دکتر هلاکویی ۴۰ تا ویژگی مهرطلبو گفته و راجبش توضیح داده،ماشالله هر ۴۰ تاشو داشتم😄

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740
دکتر هلاکویی ۴۰ تا ویژگی مهرطلبو گفته و راجبش توضیح داده،ماشالله هر ۴۰ تاشو داشتم😄

سلام

چند موردش رو میگید

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
سلام چند موردش رو میگید

چندمورد که خودم الان باهاش درگیرم،مثلا هر جایی میرم میخوام مفید واقع شم تو مهمونیا به زور ظرف بشورم حتی حاضرم تا اخرین نفس کمک کنم

واسه خودم خرج نمیکنم ،همیشه دوس دارم واسه بقیه هزینه کنم غذای خوب واسه بقیه باشه خودم نخوردم هم مهم نیس

نمیتونم نه بگم،حتی اگه نه بگم هم خودخوری میکنم که چرا گفتم

خلاصه اینکه همه رو میخوام راضی نگهدارم اما خودم هیشوقت خوشحال و راضی نیستم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
چندمورد که خودم الان باهاش درگیرم،مثلا هر جایی میرم میخوام مفید واقع شم تو مهمونیا به زور ظرف بشورم ...

نیاز به توجه و تشکر داری

من فقط نسبت به شوهرم اینجوریم،چون او کلا خیلی سرد و بی احساس.

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
نیاز به توجه و تشکر داری من فقط نسبت به شوهرم اینجوریم،چون او کلا خیلی سرد و بی احساس.

بله،مهرطلبا اینهمه خودشونو به اب و اتیش میزنن که توجه بقیه رو جلب کنن از نظر بقیه ادم خوبی جلوه کنن،اگه درکنار نیاز به توجه و تشکر بقیه ویژگیهارو هم دارین مهرطلبین