2737
2734

یکیش پسرعمومه ، عموم و زنعموم دختر ندارن ینی همشون یه جوری خاص منو میخوان ، اگه بگم اندازه پسرشون عاشقم هستن دروغ نگفتم، خیییییلی بهم محبت دارن و خیلی هم هوامو دارن اصصصصلا یه چیزی میگم یه چی می‌شنوید،ذاتا همشون آدم با محبتی هستن همجنین پسرعموم، تفاوت سن مناسب ، ۴ نفرن کلا

یه خواستگار دیگم که خودم هم شخصیتش رو دوسش دارم واقعا بیشتر از پسرعموم ، اما تفاوت سن نزدیک ۱۰ سال، خانواده پرجمعیتش، اینکه دیگه وونقدر عروس دارن که به عروسیشون اهمیت نمیدن و دقیقا نقطه مقابل خانواده عموم،  ولی این قیافش خییییلی به دلم میشینه نسبت به پسرعموم ، همجنین شخصیتش ولی یکم آروم هست نسبت به پسرعموم، پسرعموم از اون آدمایی هس که اهل رمانتیک و اینا هس ، ولی این زیاد ن، پسرعموم زیاد شور و هیجان داره،ولی این منطقی تر و پخته تر هس. کار پسرعموم پولدارتر از اینه.

هر دو مهربونن شاید پسرعموم بیشتر چون با محبت تتتتره و احساسی تر

اینم بگم این آقا(پسرعموم نننن ها...پسرعموم تازگیا ابراز احساسات کرده) شرایط یه جوری بود ک به درخواست من ۳ سال تمام به پام وایساد با اینکه میدونست سنش بالاتر میره و انتخابش سختر میشه با اینکه مزدونست شاید آخرش من نباشم ولی نمونه یه عاشق واقعی هس که شاید مثل پسرعموم زیاد بروز نده ولی عاشقه شاید فقط عاشقی بلد نیس

از مقایسه کردن دیگه در عذابم

نمیدونم چیکار کنم اصلا 

خاله هام و... میگن عیل داشته باش جایی برو و جایی رو انتخاب کن ک تاج سرت کنن اونجا تو رو ، و جایی برو ک رابطه با فامیل هات قطع نشه 

نمیدونم چ کنم

واقعا اینقدر ارزش داره خانواده پسره ؟؟؟ ک بهم زیاد اهمیت بدن و...

قطعا همه دوست دارن مورد توجه و محبت باشن اما الان نمیدونم چیکار کنم

مشاور هم رفتم اثر نداش

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پسر عموت بهتره چون برون گراست و باهاش شاد تر خولهی بود 

قیافه فقط یه مدت مهمه بعدش عادی میشه . خانواده خیلی مهمه با هر خانواده ای وصلت نکنید .پسرا عین پدراسون میشن .

پسر عموت بهتره

امکان نداره من ی شب انلاین شم و از پسر عموت ماجرا ننوشته باشی بخونیم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706