2737
2739
عنوان

در زندگي راحتي وجود نداره ولي خوشحالي وجود داره🥰📷

| مشاهده متن کامل بحث + 11817 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چقدر دلبری تو ....دوست دارم موهای فرفری تو 😍 ای جانم تنت سلامت الی جان  اون گل دختری هم ...

عزيزم

نفس جانم حال دلت چطوره دوستم؟

به يادت بودم

واي افرين اون قسمت ارايشگري باز خيلي خوبه، چون يه گوشه دراز ميكشم و فقط كله ام در اختيارشه🤣

ببوس اون چشم اهوي خوشگلم رو❤️❤️❤️

2731

خیلی الهام پخش بود 

مرسی که حال خوبتو با ما به اشتراک گذاشتی 

همیشه موفق باشین  عزیرم🌸

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2738
عزيزم نفس جانم حال دلت چطوره دوستم؟ به يادت بودم واي افرين اون قسمت ارايشگري باز خيلي خوبه، چون ي ...

جانم که عزیزم لطف داری بهم شکر روزا به قشنگ ترین حالت ممکن در حال گذره راضی ام به رضای خودش

من تکون بخورم با برس میزنه تو سرم ساکت نپس مِکون نخول 😂😂😂😂

زنده باشید خاله الی ❤😘

شما هم رز زیبای منو حتما ببوسید ❤😘

Everything started from a dream❣️
صادقانه میگم  خیلی لذت میبرم از نوع تفکر و دیدگاهتون و البته خوش سلیقگی و ذوق هنری که دارین ...

اي جانم

معاشرت با شماها باعث خوشحالي و افتخارمه دوست نازنينم

و چقدر از اين كامنت هاي محبت اميزتون انرژي خوبي ميگيرم

مرسي از لطفت عزيز دلم

آفرین  آدمایی مثل شما بهم تلنگر میزنن منو برمیگردونن به اصل خودم❤️🌼

باورت نميشه اگه بگم اين هارو نوشتم كه اول به خودم تلنگر بزنم

انسان ذاتا فراموشكاره 

وهي بايد به خودش ياداوري كنه

ممنونم از لطفت

خیلی نیاز داشتم ب این تاپیک ممنون♥🌱

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
باورت نميشه اگه بگم اين هارو نوشتم كه اول به خودم تلنگر بزنم انسان ذاتا فراموشكاره  وهي بايد ...

فدای شما

دقیقا فراموش کاریم نعمت هامون و فراموش می‌کنیم روزهای خوبمون، دست خدا که نذاشت زمین بخوریم خیلی جاها 

بازم ممنون🌼😘

بیاین به هیچکس نگیم خوشبحالت چون انرژی منفی داره🤗 
2706