2733
2734
عنوان

قبول دارید اینستا خیلی به مشاغل کمک کرده؟مثلا

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اینم حرفیع. ولی بلاگری هم سخته واقعا.از هر لحظش فیلم میگیره 

خدایی سخت نیست حداقل سخت تر از درس خوندن و جون کندن از صبح تا شب تو این مملکت😂چه لحظه ای مثلا؟ارایشگاه رفتن و خرید کردن؟

ولی باز خوبه عرضه همینم داشتن پیجشونو ببرن بالا

منم اگه میتونستم قطعا همین کار و میکردم

✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️
نمیدونم راستش. من خودم پیجم کاریه.نوبت گرفتم از یه پیجی واسه تبلیغات.دو تومن میگه بده.

میخای واست تبلیغ کنه؟ینی تاثیر داره ؟منم دوس دارم پیج کاری بزنم منتها نمیدونم چی  موفق باشی عزیزم

2728
خدایی سخت نیست حداقل سخت تر از درس خوندن و جون کندن از صبح تا شب تو این مملکت😂چه لحظه ای مثلا؟ارایش ...

خب اگه تو درس خوندن عالی باشی قطعا درامد بالایی خواهی داشت.

تو درس باااید عالی باشی متوسط باشی فقط عمرت هدر رفته

خب اگه تو درس خوندن عالی باشی قطعا درامد بالایی خواهی داشت. تو درس باااید عالی باشی متوسط باشی فقط ...

چی بگم والا....ولی خب هر کسی را بهر کاری ساختن دیگه اینم هست

✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️♡✨️☆✨️
ولی بنظر من دیگه داره اشباع میشه یه عالمه بلاگرو باید دنبال کنی تو حجم زیادی از اطلاعات میوفتی ادم ...

اون دیگه به هنر بلاگره که جذاب نگه داره پیجشو.

من 1500 نفرو فااو می کنم.ولی فقط استوری 4 یا 5 نفرو میلینم

2740

حیف که من ‌شوهرم نمیزاره بلاگر بشم وگرنه دوسوته زندگیمو از این رو به اون رو میکردم

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه