2737
2739
عنوان

با شوهرم دعوا شد ، از خونه زدم بیرون الان تو‌خیابونم

| مشاهده متن کامل بحث + 29526 بازدید | 418 پست

سه راه داری یا برگردی خونت یا خونه بابات یا بری کلانتری ولی اگه بری شکایت کنی شوهرتم میتونه ازتو شکایت کنه که از خونه زدی بیرون تا این موقع پس زودتر تصمیم بگیر

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر...آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وسط حرفاش قطع کردم

خب آخرش چی کسی ابن کارها میکنه که خانواده حمایتش کنند یا بخوادجدا بشه الان میخوای چه کنی کجا بری 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2742

حالا تو ویزیت بگیر تقویتی بزن هم خودت تقویت کرده باشی هم دهن شوهرت گل بگیری بهونه ندی دستش ثابت بشه بیمارستان بودی

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
2738
بچه ها با شماره جدید هی داره زنگ میزنه  چیکار کنممم😔

برو زیر سرم یه پرونده درست کن بگو بیمارستانم لااقل آتو نده دستش 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بگو جالم بد شد اومد بیمارستان بیا دنبالم بذار بیا دنبالت ببینه بیمارستانی

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  

هی بگو چیکار کنم خب نظر هم میدن اصلا گوش نمیدی که 

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
سه راه داری یا برگردی خونت یا خونه بابات یا بری کلانتری ولی اگه بری شکایت کنی شوهرتم میتونه ازتو شکا ...

بااین شخصیتی ک اسی از شوهرش نشون داد فک کنم براشم مهم نباشه اگ ایشون شکایت کنه خودش جلوجلو طلاق میده اسی رو

اون کاربر گیس_فلفل حرف دلمو زد گفته بود اگه با مهربونی کامنت بذاری برام منم 4برابر مهربونتر جوابتو میدم اگه بد جواب بدی منم4برابر بدتر جوابتو میدم😎
2706