2737
2734
عنوان

پای آبرووسطه

1176 بازدید | 95 پست

دوستان یکی از دخترای اشنابا ی اقایی درارتباط بودچندماه و عکس و اینا میدادبه اقاوادرس خونه شوداره اون اقا .بعد امروز فهمیدکه متاهله و زنش زنگ زد ب شمارع واتساپ اون اشنامون و همه چیوبهش گفت.الان زنه میتونع شکایت کنه؟اون اشنامون ی مقدار کمی هم پول واریز کرده بودبرای اقا بااون پیام واریز وجه میتونه امارکامل دختره رودربیارن و شکایت کنه اون زنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه دختر خلی

نه میگ پولی انچنان نداده و گفته پس میدم.الان زن اون مرده چجورمیتونه ارش شکایت کنه ب چه جرمی دقیقاوباچه مدارکی.اخه هم اکانت دختره روداره هم به هم پیام میدادن پولم ک واریز کرده برا مرده

مگ دختره خله😐ملت از پسرا پول میکشن این پسره ازش پول میکشه

پولی نداده انچنان میگه فقط میخلم بدونم باپیام واریز میتونه کاری کنه؟و ادرس خونه دختره روهم داره و دختره نمیخاد خانوادش بفهمن

پولی نداده انچنان میگه فقط میخلم بدونم باپیام واریز میتونه کاری کنه؟و ادرس خونه دختره روهم داره و دخ ...

متاسفم واسه همچین دخترایی ک میرن تو زندگی یکی دیگ و همچین مردای هولی ک ب زناشون خیانت میکنن

چه غلطی میخواد بکنه اینم بگه شوهرت حتی خواستگاریمم اومده من میتونم به جرم کلاهبرداری شکایت کنم 

دختره از ابروش میترسه.میگه زنش داره به دختره پیام میده ک ازت شکایت میکنم و.. و میگه شوهرم برااینکه بعدا مزاحمت نشه چون ازت عکس داره و اخاذی نکنه این پیام واریز باید تودادگاه مشخص نشه

دختره مجرده؟ بهتره کاری نکنه چون 😐😐آخر داستان این میشه  آقاهه مجبوره بگیرتش😆

اره مجرده نمیدونست مرده زن و بچه داره فک کرد مجرده.میگه زنه باچه مدارکی میتونه ازم شکایت کنه با عکسا و اکانت و شماره میتونه بده دادگاه؟و چیکار کنه مرده پیداش نکنه چون ادرس خونشونوداره

چ شکایتی کنه مثلاً؟

اینکه دختره باشوهرش بوده.اخه عکسای دختره و پیاماداخل واتساپ و زنگا و ... هست توگوشی مرده ک زنه دید.و اینکه پول واریز کرده برا مرده این دروسر نمیشه؟اخه شایدبااین بتونن اماردختره رودربیارن

مثلا چیکارکنه؟بره چی بگه؟ شکایت مگه الکیه

میگه زنش میگه دارم مدرک جمع میکنم براروز دادگاه براشکایت از شوهرم.هرچی عکس و پبام و شماره از بقیه دختراهم هست داره جمع میکنه

2706