2737
2739

خانوما استرس دارم به نظرتون تو مشاوره قبل از ازدواج چی میپرسن؟من بایه اقایی داریم اشنامیشیم براازدواج و چندجلسه درحضورخانواده ها رفتیم تو اتاق و صحبت کردیم و حالاتماس گرفتن وگفتن اگه ناراحت نمیشید بریم مشاوره وماهم قبول کردیم چه جوری به نظرتون؟؟؟

۲جلسه تو تک میری ۲جلسه طرف تک میره جلسه اول وآخرش مشترک

فرم میده پر میکنید

بعد میگه از چه اخلاقی بدت میاد خوشت میاد انتظارت چیه اخلاق خودت چطوریه اینجور حرفا دیگه

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرت مشاوره قبل از ازدواج خوبه؟؟؟

عالیه حتمن برو

دوستان لطفا امضامو بخونید کاری بود درخدمتم

دوستان هرکدوم کارتایپجزوه نویسیتبدیل عکس  به متنتبدیل ویس به متنپاورخلاصه نویسی✅تبدیل فایل های غیرقابل سرچ به قابل سرچ✅وردتحقیقارائهمقالهآزمون نهادخلاصه نویسی✅ساخت ویدیو با(viva video/inshot)✅ادیت فیلم با (viva video / inshot)بهم پیام بدید با  🌀قیمت🌀 و🌀 کیفیت عالی 🌀انجام میدم براتون در🌀سریع ترین🌀زمان ممکن
شماخودت اهدافتو بپرسن چی جواب میدی خواهر؟ببخشیدفضولی میکنم

والا من برای خودم حس میکنم از یه جایی به بعد ادم دوست داره یه همدم کنار خودش داشته باشه که تشویقش کنه، نگرانش باشه باهاش همفکر باشه که بتونه از چیزی ک هست به یه چیز بهتر تبدیلش کنه. 

من خودم هنوز ازدواج نکردم 24 سالمه

ولی بنظرم همسر ادم باید درجه اول رفیقت باشه. رفیقی که از موفقیتت خوشحال شه و تو مشکلات دستتو بگیره 

من اگه همچین آدمی تو زندگیم پیدا کنم به هدفم رسیدم😀

2738